Займатися англійською мовою сьогодні стало модно. Але, якщо вдуматися, такі знання відкривають перед нами величезні перспективи. Це можливість знайти престижну роботу, як у нас в країні, так і за кордоном, вільно спілкуватися з коллегами, партнерами з інших країн світу, а також знаходити нових друзів у всіх куточках Земної кулі. Але, на жаль, не завжди є можливість вирушати на курси або займатися з репетитором: це займає багато дорогоцінного часу. Зате по Скайпу організувати заняття можна завжди! І навіть підготовка до IELTS по скайпу - це не порожні фантазії.

Давайте розглянемо, в чому плюси таких занять.

По-перше, всесвітня павутина стирає всі межі. Все що потрібно для уроку - зайти в Інтернет, запустити Скайп і вникнути в тему заняття. Тільки не забудьте знайти викладача з високим рівнем знань, щоб час не було витрачено марно.

По-друге, заняття іноземною мовою по Скайпу - економічні. Їх вартість нижче, ніж заняття в звичайних мовних школах. Додайте до цього ще й відсутність необхідності оплачувати проїзд в транспорті.

По-третє, вам не страшна негода за вікном. Уявіть: на вулиці мороз і заметіль, а ви сидите за своїм робочим столом і займаєтеся цікавим і корисним справою. До слова, підготовка до IELTS через скайп не вимагає передоплати. Але навіть в тому випадку, якщо ви вже віддали свої кровні за урок, який не відбувся з тих чи інших причин, то надолужити згаяне ви зможете в будь-який момент.

По-четверте, щоб займатися було цікавіше і веселіше, ви можете об'єднатися зі своїм другом, який ставить перед собою такі ж цілі. Практика показує, що уроки, які проводяться в невеликих групах, набагато ефективніше, ніж ті, які проводяться індивідуально.