Західна Україна і Львів зокрема багаті дивовижними пейзажами, красивими вуличками, дивними будовами і історичними пам'ятниками. Недалеко від Львова розташувалися три відомих замку: Підгорецький, Олеський та Свірзький. Тут же і дивовижні пейзажні чудеса, різні парки та інші визначні пам'ятки. Щороку тисячі туристів відвідують їх заради дивовижних емоцій і історій.

Але крім звичайних автобусних і піших екскурсій, Ви завжди можете замовити катання на повітряній кулі Львів http://leofly.com.ua/. Це дивовижна подорож є цілий рік. Головна умова - хороші погодні умови і відсутність сильного вітру. Організовує польоти на повітряній кулі професійна компанія "Леофлай". Всі її співробітники мають величезний досвід в цій справі і гарантують Вам безпечний політ.

Політ на повітряній кулі http://leofly.com.ua/price/fly - це величезна кількість позитивних емоцій, радості і щастя. Це виплеск адреналіну на величезній висоті і почуття, які захоплюють дух. Це романтично і екстримально. Це прекрасна можливість незвично відзначити важливі події в житті: День Народження, Весілля і так далі.

Маршрути польотів складені кращими фахівцями. Це можуть бути прогулянки безпосередньо над Львовом і його околицями, а можуть бути виїзні польоти по інших місцях західної України. У вартість послуги завжди входить трансфер з Львова до місця початку польоту і назад до Львова після завершення прогулянки.

При бажанні Ви зможете взяти участь в підготовці до польоту. Обов'язково візьміть з собою зручний одяг і взуття без високих каблуків. Не забудьте гарний настрій, пляшечку шампанського і відеокамеру. На висоті пташиного польоту Ви зможете зробити сотні прекрасних знімків і відео-роликів.

Створити казку з компанією "Леофлай" дуже просто - замовляйте прогулянку на повітряній кулі і вирушайте в незабутню подорож.