Приготування піци в домашніх умовах вимагає майстерності. Смак цієї страви залежить від якості інгредієнтів, і, зрозуміло, борошна. У ресторанах італійської кухні знають, як вибирати такі продукти, але тримають це в найсуворішій таємниці. Якщо ви хочете готувати піцу не гірше, а, можливо навіть і краще, то заходите на сайт, де ви зможете замовити відповідне борошно.

Помилково вважати, що для піци підійде звичайна мука, яку можна придбати в будь-якому магазині. Як показує практика, всі види борошна відрізняються один від одного за багатьма показниками. Для приготування різних видів страв, борошно необхідно ретельно вибирати. Так, щоб приготувати піцу - справжню італійську - віддавайте перевагу італійській борошні.

Чим відрізняється смачна піца від несмачним. Щоб відповісти на це питання, не потрібно бути гурманом. Досить просто згадати про особливості цієї страви. Воно має хрусткі бортики, достатню висоту підстави, приємний, ні з чим не порівнянний, аромат. Щоб цього досягти, запасіться спеціальної борошном, так як ніякі інші компоненти вам в цьому не допоможуть.

Корисно знати, щоб тісто було еластичним, в борошні повинно міститися певна кількість клейковини. Так, кондитерська борошно містить в собі кілька порядку десяти відсотків клейковини, тому тісто виходить м'яким. Щоб приготувати хліб, беруть таку муку, в якій цей показник вище на два-чотири відсотки. Для ідеальної піци цілком підійде борошно з вмістом клейковини близько 11 відсотків.

Важливо пам'ятати і про білки. Якщо вони присутні в необхідних обсягах, тісто виходить «сильним». Зверніть увагу, що саме з «сильною» борошна випікають об'ємні вироби. А це для піци особливо важливо.

Італійці випускають борошно декількох типів, які позначаються цифрами: 00, 0, 1, 2. Ці цифри говорять про тонкощі помелу. Зрозуміло, 2 - самий грубий з них, а 00 - найм'якший, який роблять з самих ядер пшеничних зерен. Таку борошно можна дізнатися по ідеально білого кольору. Якщо придивитися, то можна зрозуміти, що вона не тільки біла, а й дуже дрібна, більше схожа на пудру.

До того ж, така мука має мінімальну зольність. А цей показник також відповідає за якість і смак приготовленої піци. Зольність - це не що інше, як кількість мінеральних речовин, що входять до складу цього продукту. Тобто, чим нижче зольність, тим смачніше піца.