Все частіше українці звертаються за розробкою дизайну інтер'єру до фахівців. Замовлення проекту вже не розглядається як абсолютно непотрібні витрати при проведенні ремонту. На перший план виходять функціональність і візуальна складова інтер'єру житлових і комерційних приміщень.

Сучасному дизайнеру доводиться виконувати ремонтні роботи Львів в різних стилях і напрямках, розробляти проекти для приміщень різної площі та призначення, бути в курсі всіх модних тенденцій, знати про всі новинки в сфері будівельних та оздоблювальних матеріалів. Найчастіше замовники, перш ніж звернутися до фахівця, самі досконально вивчають все, що стосується ремонту. Відповідно, здивувати їх посередніми рішеннями не вийде.

Також часто буває недостатньо плану майбутнього інтер'єру. Високий попит на об'ємну візуалізацію проекту дизайну. За 3D-візуалізацію замовники готові платити додатково. Її виконання часто може стати найбільш значущим аргументом на користь звернення до того чи іншого дизайнера.

Перепланування та узгодження перепланування з різними інстанціями. Реалії життя такі, що узгоджувати необхідно при проведенні ремонту навіть такі прості речі як перенесення розетки електроплити на кухні або заміну лінолеуму на ламінат в житлових приміщеннях. Від дизайнера потрібно не тільки відмінний смак, але і відмінне знання постійно мінливих законодавчих актів, що регулюють проведення ремонтних робіт, а також особливості процедури узгодження ремонту з контролюючими органами.

Не секрет, що в нашому кліматі не варто використовувати елегантні, але не дуже практичні англійські вікна, які складно помити без допомоги клінінгової компанії, буває важко відкрити в морози. Набагато краще замовити імітацію таких вікон з пластикового профілю, заламінованого під дерево.

Те ж і з камінами. Для утримання тепла в будинку краще використовувати закритий камін або чавунну топку зі скляними дверцятами. Це дозволяє і дрова заощадити, і приплив холодного повітря в приміщення перекрити.

Таких «пунктиків» на кожному з етапів ремонту може бути безліч. Архітекторові й дизайнерові їх все потрібно знати для того, щоб в будь-якій ситуації мати можливість запропонувати замовнику оптимальне або знаходження компромісу. Якщо ви вже вивчали пропозиції про розробку дизайну інтер'єру, то звернули увагу на значний розкид цін на послуги дизайнерів. Природно, якість послуги визначається не тільки вартістю, тому кожен із замовників шукає пропозиції, оптимальні по співвідношенню ціни і професіоналізму виконавця.