Компанія TIMBO надає шкільну форму оптом в Україні. Ми працюємо на вітчизняному ринку вже десяток років. За цей час стали лідируючою компанією виробництва дитячого одягу. Сучасні технології, європейське обладнання, якісні тканини та фурнітура використовується у виробництві наших продуктів, в тому числі шкільної форми. У цьому сезоні наша команда професіоналів працювала для вас, створюючи сучасні, зручні, стильні і комфортні моделі шкільного одягу для юних модників і модниць. Гортаючи каталог нашого сайту, ви знайдете багато цікавих моделей, які не залишать байдужими нікого, навіть саму упереджену дитину. Ми стежили за новинками і створили топові моделі в цьому сезоні. Дизайнери створили бездоганні лекала, які підкреслюють силует. Елегантність, що поєднується з практичністю і комфортом задовольнить будь-яку юну модницю.

Безпечні, гіпоалергенні тканини і фурнітура, відповідають сертифікатам. Після багаторазового прання і довгого прання шкільна форма не втратить свій вигляд і дитина з задоволенням відносить її весь шкільний сезон.

Оптовий продаж шкільної форми: де вигідніше?

Наша компанія займається оптовими продажами шкільної форми вже не тільки в Україні, а й за її межами. Наші клієнти гідно оцінили якість продукції, що виготовляється нами.

Наші вироби дозволяють зберегти індивідуальність кожної дитини. Поєднання тканин, забарвлень і фурнітури перетворять звичайну шкільну форму в улюблений одяг для дитини. Професіоналізм творців відчувається у всьому, починаючи від гудзиків, закінчуючи загальним елегантним силуетом. Крій виконаний ідеально і сяде на дитину бездоганно. Сучасна шкільна форма виконана в класичних кольорах, які не порушують стандартів встановлених навчальним закладом. Моделі виконані в таких кольорах: синій, темно-синій, темно-зелений, бордовий, сірий, чорний, білий. Всі матеріали якісні і натуральні, дозволяють тілу дитини дихати і при цьому зберігають тепло. Весь день, перебуваючи в школі і за її межами, школяр буде відчувати себе комфортно і зручно.

Шкільна форма оптом від виробника в Україні

Купуючи шкільну форму оптом від виробника в Україні Ви забезпечуєте себе гідними виробами за вигідними цінами. Широкий асортимент нашої продукції задовольнить найвибагливішого клієнта. Наша продукція включає в себе: шкільні піджаки і жилети, спідниці та брюки, сорочки і блузи, сарафани та сукні. Готові комплекти шкільної форми поєднують чудову якість, комфорт і сучасний стиль.