Жоден домогосподар, кажучи про комфортні житлові умови, свого житла не уявляє без справних сантехнічних систем і сантехніки, разом з системами відведення стоків і, відповідно, упорядкованими санвузлами. У загальній схемі організації існує ряд нюансів при облаштуванні каналізаційної системи, обумовлених конкретними технологічними вимогами до матеріалів і монтажу. Особливо це відноситься до двух- і багатоповерхових будинків. Згодом проблем не уникнути, якщо ви підберете неправильно будь-який елемент конструкції або матеріал. Матеріали будуть зіпсовані безповоротно, а гроші витрачені марно. Якщо ви відповідними знаннями, досвідом і спеціальними навичками не володієте, прийти на допомогу можуть сантехніки-професіонали - фахівці своєї справи. Компанія за посиланням вызов сантехника може запропонувати великий перелік відповідних послуг на santehnikobuhov.com.ua.

Про загальну схему каналізації

Якщо ви вирішили в приватному будинку провести каналізацію, то повинні дотримуватися кількох основних правил. У приватному багатоповерховому житловому будинку облаштування каналізаційної системи пов'язане з досить складною організацією. Бажано скласти відповідну проектну документацію до початку всіх монтажних робіт, ще перед закупівлею матеріалів. Проект обов'язково повинен містити інформацію про:

- число і довжину гілок каналізації (не обмежуються практично нічим, але потрібно пам'ятати про обов'язковий ухил не менше 2-3% в сторону стояків).

- побутову техніку та обладнання, яке передбачається підключати до стічної системі;

- повний перелік сантехнічних робіт і матеріалів;

- місцезнаходження точок входу обладнання і аксонометричний план трубопровідних систем;

- показники ухилу на всіх ділянках трубопроводів, направлення потоків і пропускну здатність.