Кожна сім'я, кожна людина хоче, щоб його житло було не просто затишним і комфортним, але ще й оригінальним, красивим, стильним. Саме тому необхідно ретельно продумувати дизайн інтер'єру, незалежно від того дім це, котедж або дача.

Але перш ніж починати розробку дизайну квартири, необхідно ретельно продумувати всі деталі і нюанси. Дизайн інтер'єру будинку або квартири - дуже відповідальний процес, адже Вам потім жити в цьому приміщенні.

Будь-який ремонт в будинку або квартирі почнеться з планування дизайнерських рішень. Спочатку рекомендується провести сімейну раду, щоб кожен член сім'ї зміг висловитися. Насправді це дуже важливий етап, адже дизайн інтер'єру буде грунтуватися на побажаннях і перевагах кожного мешканця.

Як не помилитися з інтер'єром?

Дуже важливо те, який ритм життя у господаря квартири, які у нього смаки і побажання, від цього варто відштовхуватися для того, щоб стилістика відповідала укладу життя господаря. Авторський дизайн, ще ніхто не відміняв, він є досить оригінальним і найбільш комфортним.

Але при цьому не варто забувати про світові тенденції, для того, щоб дизайн інтер'єру будинку був модним і красивим. Завжди варто пам'ятати, що модний дизайн - предмет для гордості!

Важливим етапом формування нових проектів, звичайно, фінансова сторона – бюджет. Варто розуміти, що в залежності від того, який інтер'єрний стиль ви виберете, будуть залежати фінансові витрати. Саме тому, на це також варто звертати досить детальну увагу.

Деякі дизайнерські рішення вимагають більш дорогих матеріалів, а сам робочий процес займе більше часу і фінансів. Адже необхідно буде залучати дорогих професіоналів.

Не менш важливою складовою дизайнерського інтер'єру є і габарити будинку, квартири. Такі фізичні характеристики, багато значать при виборі дизайну:

    • Освітлення;

    • Висота стелі;

    • Квадратура кімнат;

    • Форма вікон та ін.

Все це вплине на колірну гамму, декоративну концепцію і дизайн інтер'єру квартири або будинку в цілому.

Після того, як у всі перераховані вище нюанси будуть визначені, необхідно подумати про те, як буде проходити зонування простору.

На сьогоднішній день є два найпопулярніші способи зонування. Перший, має на увазі поділ кімнати на кілька частин перегородками. А другий, розділяє кімнату лише візуально, наприклад: за кольором, фактурою або оздоблювальним матеріалами.

Лише після того, як всі деталі, нюанси будуть враховані, можна приступати безпосередньо до проекту дизайну. Неважливо, де Ви будете жити: будинок, квартира, дизайн - це важлива складова гармонійного проживання в приміщенні!

Якщо Ви задумали ремонт в будинку або квартирі, то сміливо звертайтеся в компанію "Домум Груп". Наші майстри допоможуть вам отримати житло вашої мрії, яке буде відповідати всім Вашим побажанням. Будинок, квартира, дизайн – все це Ви отримаєте на вищому рівні, працюючи з нашою компанією!

У нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, можете бути впевнені, співпрацюючи з нашою фірмою кінцевий результат, буде якісним!

Звертайтеся за контактними даними, вказаними нижче, менеджери проконсультують і дадуть відповідь на всі питання.