Одним з видів спорів є адміністративні спори. Вони виникають між органами державної влади та фізичними чи юридичними особами. Правосуддя в таких справах здійснюється адміністративним судом, що керується адміністративно правовими нормами.

Абсолютно кожна особа має право звернутися до суду, якщо хтось або щось посягає на її права та свободи. Суд не має права відмовити в розгляданні адміністративних правопорушень. Кожен має право на захист своїх прав у випадках, що передбачені законодавством України та Конституцією.

Всі юридичні контори займається врегулюванням адміністративних правопорушень. Це можуть бути спори, що виникають між фізичними чи юридичними особами та суб’єктами владних повноважень, коли є намір оскарження певних дій чи розпоряджень.

Також, юристи займаються вирішенням спорів, що виникають під час укладання адміністративних договорів або під час виборчого процесу.

Спірною може бути також ситуація, коли виникає конфлікт на основі неправильного виконання владним суб’єктом своїх функцій у сфері управління.

Окрім того, адміністративні спори виникають і в більш звичних для більшості повсякденних ситуаціях. Наприклад, порушення правил дорожнього руху, порушення прав в господарчій галузі, у справах з приводу міграції, незаконна відмова в реалізації прав особи, що передбачені Конституцією та законами України.

Основним завданням адвоката у вирішенні адміністративних правопорушень є зібрання всієї інформації, що стосується даної справи. Також, він надає повну юридичну консультацію стороні, котру захищає, та допомагає у процесі зібрання доказів для доведення невинуватості. І, звичайно, головним завданням юриста є захист інтересів свого клієнта в суді.

Термін підготовки документів дуже обмежений. Постанова про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти дні після її отримання. Якщо цей термін не було використано, то справу доводиться починати спочатку.  

Однією з основних помилок у вирішенні адміністративних правопорушень є те, що постраждала сторона намагається самостійно врегулювати ситуацію. Такі дії зазвичай закінчуються невтішно для постраждалого. Окрім того, протоколи, що складаються посадовими особами є незаконними та не можуть розглядатися судом. Найкращий вихід з ситуації з адміністративним правопорушенням – це звернутися за допомогою до професійного юриста. На сайті https://uv-garant.com.ua/ можна замовити юридичні послуги, що стосуються вирішення проблем в адміністративній сфері.

Юристи компанії надають повну консультацію, допомагають розібратися у справі та захищають інтереси перед судом. За потреби юрист допомагає оформити оскарження вироку суду для повторного розгляду справи.

Адміністративні спори – це один із видів зіткнення різних поглядів та точок зору в повсякденному житті. В такому випадку, треба знати свої права та обов’язки і звертатися за допомогою до професіоналів, котрі точно знають як допомогти та захистити.