Бажаєте змінити своє життя на краще та розпочинаєте з ремонту оселі? Ремонтно-будівельна компанія FULLHOUSE пропонує Вам послуги найдосвідченіших фахівців сфери ремонту та будівництва. Будь-який ремонт, переоблаштування чи будівництво “з нуля” потребує значних фінансових та енергетичних витрат. Аби не зтикатися із проблемами та нюансами, які б можливо було усунути на початковому етапі, звертайтеся до справжніх майстрів. Ремонт квартир у Львові справа, насамперед, дещо специфічна, що пов’язано першочергово із історією, красою та традиціями унікального міста. Ми здатні втілити у життя будь-який готовий дизайн-проект Вашої мрії чи підготувати власний, індивідуальний макет. Ми допоможемо Вам реалізувати будь-яку Вашу сміливу ідею, готові братися навіть за нестандартні проекти будівництва. Великий досвід роботи фахівців компанії FULLHOUSE якнайкраще допомогає нам упоратися із будь-якими складнощами та аспектами, що постають саме під час виконання ремонтних робіт. Ми слідкуємо за тенденціями та готові перетворити Ваше житло у справжню казку сучасного інтер’єру. Безпосередньо перед початком роботи наші спеціалісти ретельно оглядають місце майбутнього проекту. Разом із клієнтом ми готові досягти будь-якого бездоганного рішення.

Ремонт офісних приміщень 

Замовити ремонт офісів у Львові можна на сайті https://fullhouse.lviv.ua/. Ремонт офісів справа дещо специфічна і у багатьох аспектах значно відрізняється від ремонту приватних приміщень. Узагалі, існує три типи ремонту:

  • Косметичний;

  • Капітальний;

  • Евроремонт.

Кожен вид суттєво відрізняється один від одного. Косметичний ремонт передбачає лише незначне оновлення інтер’єру без перепланування. Капітальний ремонт включає у себе повний спектр робіт, вкрай до перебудови стін, стелі та іншого. Євроремонт також справа не проста, адже кінцевий результат повинен відповідати сучасним стандартам європейсько якості.

Офісні зони також можуть бути оформлені у двох варіантах:

  • Американському;

  • Европейському.

Американський стиль передбачає собою відкритий простір приміщень, тобто openspace. Для зручності працівників різноманітних офісів пропонується зонування приміщень. Европейський стиль передбачає облаштування кабінетів у різнонаправлених стилях. Досить популярними стають скандинавські мотиви, мінімалізм та звичайна класика.

За консультацією звертайтеся до фахівців нашої компанії.