Картинки по запросу Ð²Ð°Ð½Ð½Ñ‹З плином часу поверхня ванни втрачає свій первісний блиск та колір. Пожовкла шорстка поверхня ванни викликає лише роздратування. Всі зусилля витрачені на поліпшення стану поверхні ванни лишаються марними. Дуже хочеться позбавитися ванни, але це зовсім непросто. На ремонт потрібні немалі кошти, яких в сім’ях й без ремонту не вистачає. Вирішити проблему допомагає популярна зараз послуга - реставрація ванн тут.

Компанія «Центр реставрації ванн на дому» професійно займається реставрацією ванн на протязі 14 років. Про роботу компанії у Чернівцях докладніше можна дізнатися на її інтернет – ресурсі. В роботі спеціалісти компанії використовують тільки якісний рідкий акрил німецької торгової марки Extra Light. Матеріал відрізняється високою пластичністю, що полегшує виконання реставраційних робіт. Акрил являється екологічно чистим та безпечним для здоров’я людей матеріалом. Процес висихання рідкого акрилу триває до 48 годин. Після висихання акрил набуває великої міцності, та стійкості до ударів. Тому при користуванні ванною після реставрації немає жодних обмежень. Центром реставрації здійснюється не тільки реставрація ванн, а також відновлення рідким акрилом ефективне для джакузі та умивальників.

Як і в інших містах країни, реставрація ванн Вінниця виконується різними способами. Але найбільш популярним являється відновлення поверхонь методом «наливна ванна». Рідкий акрил наливається зверху. Поступово стікаючи по стінках ванни, акрил усуває тріщинки та сколи. Ванна після відновлення справляє враження нової. Догляд за відновленою ванною не відрізняється від догляду за заводськими виробами. Результати реставрації перевершують самі оптимістичні очікування. Прослужить відновлена ванна не менше 10 років, зберігаючи привабливий вигляд.