Кожен українець стежить за новинами, особливо після того, як в Україні оголосили військовий стан. Хто ж не хоче знати, що ж йому очікувати від подібного указу Президента. До того ж конфлікт в Керченській протоці так і не вирішено і ще невідомо, які кроки далі зробить Росія. Тому важливо знати найсвіжіші новини України сьогодні, які є актуальними для будь-якої людини. Дізнатися більше свіжих новин можна на нашому сайті.

Актуально в останню годину

6 грудня на День ЗСУ Україна вирішила сказати все договорами з Росією стоп. Росія за останні кілька років порушили стільки умов, які були раніше вписані в договір про дружбу, що український уряд вирішив діяти. На пленарному засіданні, яке пройде саме 6 грудня планується виставити на голосування законопроект. У ньому йтиметься, що Україна припиняє співпрацю і партнерство Російською Федерацією.

Ще один законопроект збирається розглянути верховна рада. Верховна рада України прийняла законопроект про прилеглу зону, який дозволяє розширити на 12 миль контрольовану Києвом територію на море. Цей закон дозволить скоротити контрабандний трафік в Чорному морі і попередити випадки порушення держкордону.

Український лідер Петро Порошенко заявив про нарощування угруповань військ на кордоні з Росією, що, на його думку, це адекватна відповідь на ті провокації, які робить Росія проти України. Бойові частини і підрозділи української армії передислокуються на найнебезпечніші напрямки по лінії кордону України.

І знову черговий удар від російського президента. Тепер він став шантажувати США забороненими ракетами. Путін заявив, що він відновить розробку ракет, які раніше створювати забороняв Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. Також Володимир Путін оголосив про те, що Захід порушив договір і тепер у Росії є шанс вийти з нього.

Це тільки найсвіжіші новини, які з'явилися на нашому сайті в останні кілька годин. Дізнатися більше про те, що саме зараз відбувається в суспільстві, спорті, шоу-бізнесі чи політиці можна, якщо постійно заходити на сайт https://znaj.ua/ru або оформити розсилку. Після появи нової інформації людина зможе одним з перших її прочитати і бути готовим до будь-яких несподіванок.