На жаль правова система України не досконала, а в сукупності з непорядними діями чиновників має змогу процвітати юридична злочинність. Аферисти можуть з легкістю переоформити чиюсь квартиру чи будинок на себе, маючи доступ до державного реєстру нерухомості та використовуючи підроблені документи.

Якщо з вами трапилася така біда і ви думаєте, як повернути квартиру, то якомога скоріше звертайтеся до  адвокатської компанії «Кас’яненко та партнери». На чолі з керівником Дмитром Кас’яненко, юристи та адвокати допоможуть вам повернути майно та покарати зловмисника. На рахунку цієї компанії вже є десятки звернень клієнтів щодо захисту їх прав власності. І всі вони були вирішені в позитивному ключі.

Адвокат по нерухомості пропонує вам такі послуги:

  • Вичерпна консультація щодо правового статусу власника нерухомості;
  • наліз ситуації та розробка плану дій;
  • Складання звернення до поліції та позову до суду щодо факту незаконного заволодіння квартирою (чи іншим майном);
  • Присутність на всіх судових засіданнях та сприяння розкриттю справи;
  • Збір доказів та документів, які доводять, що квартира була передана/продана без волі власника.

Якщо ви побоюєтеся порушення ваших прав власності чи такі неправомірні дії вже сталися з вами, то діяти треба швидко. Не втрачайте час, а відразу звертайтеся по професійну допомогу. Компанія Кас’яненко та партнери відгуки про роботу адвоката по захисту інвесторів друкує на своєму сайті, так що ви зможете прочитати про їх реальні юридичні справи та результати роботи.

Якщо того потребує кримінальне провадження та розслідування, то здійснюється навіть почеркознавча експертиза. Вже не раз адвокатам цієї компанії вдавалося довести, що квартирою заволоділи незаконно і відмінити право власності злодія. На підставі винайдених фактів судом приймається рішення щодо відсутності підстав вважати зловмисника законним власником чужої квартири і справжній власник набуває чинного права власності.