Яке значення має звичайний, на перший погляд, прилавок у магазині чи торговельному центрі? Насамперед, це довершеність картини загального інтер’єру, а для покупця можливість близько розглянути товари, знайти необхідно без обов’язкової допомоги продавця. З боку працівників торгової точки, це зручний елемент, який дає повний доступ до товарів та можливість будь-якої викладки.

Виготовлення демонстраційних прилавків у Львові від фабрики «Слон» – це ідеальні умови співробітництва без посередників та з високою якістю наданих композицій. Компанія займається виготовленням торгових прилавків, вітрин, столів для макіяжу та торгових островків під потреби клієнтів.

Переваги замовлення вітрин від фабрики «Слон»

Розраховуючи замовлення, покупцеві потрібно знати, що вартість торгових островків, зазначених у каталозі (готові пропозиції) є кінцевою та не підлягає змінам. Якщо клієнт бажає отримати нестандартний комплект або островок, який буде відповідати потребам конкретного приміщення, спеціалісти фабрики виготовлять необхідну експозицію після всіх узгоджень.

Збираючись замовити вітринні конструкції з ЛДСП зі склом чи інші типи елементів для облаштування торгової точки, відвідувач отримує:

  • компактні та мобільні елементи;

  • високу якість з надійними експлуатаційними показниками;

  • консультації відносно матеріалів та зовнішнього оздоблення;

  • можливість замовлення будь-якого функціоналу (з розробкою необхідної кількості ящиків, боксів, відділів, поличок с замками чи фіксаторами, тощо);

  • відмінну якість та міцне кріплення секцій, фурнітури;

  • швидке виготовлення та монтаж конструкцій.

Якщо клієнту необхідна вітрина в магазин у Львові, фабрика «Слон» створить будь-який елемент чи сукупність елементів у гармонійному поєднанні та в одному стилі.

Торгові скляні вітрини з алюмінієм – розкішний вигляд торгової точки

Останнім часом зростає попит на вітрини зі скла та алюмінію, які чудово поєднуються з сучасним декором приміщень. Такі елементи цікаві власникам аптек, ювелірних та косметичних салонів, тому що дозволяють розмістити багато предметів та відкрити велику площу огляду відвідувачам.

Крім вище зазначеного, шафи з алюмінієвого профілю та скла додають особливого шарму самому приміщенню та свідчать про гарний смак власника бізнесу. Ще однією значною перевагою таких конструкцій залишається мобільність – вони мають невелику вагу та швидко переносяться на іншу площу. Для замовлення звертайтеся за телефонами на сайті.