Торгове обладнання сучасного типу має значну перевагу перед своїми габаритними попередниками з дерева – стильні та привабливі вітрини чи полиці з ЛДСП, алюмінію та скла приваблюють потенційних покупців та дають можливість отримати багато простору у торговельній мережі. Кожний торговий острівок у Львові від фабрики «Слон» має надійні кріплення, якісний матеріал та гарний дизайнерський вигляд. 

Підприємцям, які бажають отримати зручний та габаритний острівок для невеликого приміщення, спеціалісти змайструють вироби будь-якої форми з урахуванням особливостей приміщення та комфорту продавця та покупців. Щоб купити торгові острівки чи замовити індивідуальне виготовлення, достатньо зв’язатися з менеджерами фабрики та надати необхідні розміри.  

Як швидко купити торгові острівки у Львові в готовому вигляді?

Крім виготовлення спеціальних проектів, фабрика «Слон» реалізує готові торгові меблі у Львові, переглянути які допоможе галерея на сайті компанії. В наявності цікаві та неординарні вироби, поєднання скла с алюмінієвим профілем та товари з ЛДСП з будь-яким покриттям за кольором. 

У перевагах торгових острівків для бізнесу:

  • максимальна викладка товару с урахуванням майбутнього навантаження;

  • простір для огляду пропозицій з боку відвідувачів;

  • простий ремонт у разі пошкодження будь-якої частини;

  • мобільність та швидкий монтаж;

  • усі геометричні та асиметричні форми в залежності від приміщення. 

Тобто, замовник може отримати нестандартні торгові островки за власним бажанням. Фабрика торг меблів «Слон» не зупиняється на досягнутому та постійно пропонує нові витвори мистецтва для розташування у невеликих приміщеннях, фойє, холах чи малогабаритних бутіках. Велика кількість готових моделей дає можливість обирати стильні та сучасні вироби для розміщення товарів. 

Роль острівців у підприємницькій діяльності

Якщо опитати відвідувачів, який магазинам чи торговим мережам вони віддають перевагу, стане ясно, що найбільш привабливими лишаються точки, де встановлені сучасні меблі та є гарний ремонт. Цікаво, що замовити виготовлення острівців можуть усі бізнесмені, незалежно від сфери діяльності. Наприклад, в аптеці дуже зручним варіантом стане острівок з алюмінієвого профілю та скла, скло з ЛДСП добре підкреслить сяяння ювелірних прикрас. 

 

Також кожний торговий острівок у Львові – це продукція найвищої якості, яка об’єднує декілька вітрин у цілісну систему. Це додає впевненості покупця у серйозності торгової точки та допомагає добре роздивися товари без сторонньої допомоги. Деталі тут - https://www.torgmebli.com.ua/page2.html