Україна — одна з найбільш швидкозростаючих країн на пострадянському просторі. Із моменту здобуття незалежності в країні став активно розвиватися гральний і букмекерський бізнес. За понад 30 років змінилися законодавчі норми в Україні, від повної заборони до прийняття нового закону про легалізацію гральних будинків та букмекерських контор. Для жителів України доступний вибір із більш ніж 200 букмекерських контор, які зібрані в одному місці. Отримати доступ до всіх букмекерів можна тут.

Як вибрати підходящу українську БК

У 2021 році в країні діє закон про легалізацію онлайн-казино, букмекерських контор і гральних закладів, а отже, з'являться легальні букмекери, які родом з України й інших країн, що купили ліцензію та відповідають усім нормативам. Вирушаючи на пошуки ідеального партнера для ставок, який буде надійним, доступним, пропонуючим вигідні умови, необхідно озброїтися терпінням і розумінням критеріїв, на які треба звертати увагу.

Перше, що говорить про роботу букмекерської контори, — відгуки та скарги. Тільки реальні гравці можуть показати зворотний бік співпраці з букмекерською конторою. Відгуки і скарги розкажуть про спірні моменти, що виникають у процесі гри: блокування рахунку, ліміти, порізка рахунку, тривалість виплат і багато іншого. Про скарги та відгуки гравців можна прочитати на порталі «Букмекер Експерт».

На другому місці перебуває лінія букмекера. Онлайн-сервіси для ставок намагаються охопити якомога більше спортивних подій та видів спорту. На ринку беттінга є вузькоспрямовані контори, які приймають ставки тільки на кіберспорт, в іншому вибір традиційних дисциплін представлений у всіх компаніях. Знайти букмекера, що приймає ставки на чемпіонат України з футболу, не складе труднощів, а ось на третій дивізіон Англії, другу лігу Польщі або інші турніри вже складніше. У лінії букмекера можуть бути представлені не тільки спортивні напрямки, а й політика, погода, курси валют, громадські події. Незалежно від виду спорту, на який ви ставите, треба перевіряти не лише його наявність, а й розпис і розмір коефіцієнтів. Чим більш детально опрацьований розпис, тим більше шансів, що ви знайдете відповідну ставку на обраний матч. Дуже важливо, які коефіцієнти пропонує букмекер. Розмір коефіцієнтів зав'язаний на маржі. Чим вище маржа, тим нижче коефіцієнти. Низькі коефіцієнти знижують загальний прибуток на тривалій дистанції виграшних ставок.

Не менше значення на вибір букмекерської контори грає бонусна програма. Вона може бути представлена тільки вітальним бонусом або бонусною програмою для постійних клієнтів. Найкращі букмекери пропонують бонуси для нових і постійних гравців. Це пов'язано з великою конкуренцією на ринку ставок на спорт. Про всі акції та бонуси можна дізнатися на порталі «Букмекер Експерт».

Проаналізувавши лінію букмекера, вивчивши відгуки гравців про доступні бонуси, можна без коливань вибрати надійного партнера для ставок.