Под-системи являють собою корпус із акумулятором, електронною частиною та картриджем. Останній треба періодично змінювати. Варто купувати якісні капсули. На сайті https://flex.shop/ua/catalog/pods можна обрати та замовити вигідно картридж для електронної сигарети.

Чи викликає звикання сольовий нікотин

Сольовий нікотин є штучною речовиною, яка збалансована за рівнем pH із організмом людини. Створюється шляхом додавання у звичайний нікотин різних кислот. Сольовий нікотин більш швидко поступає до організму, тому сприяє майже миттєвому угамуванню нікотинового голоду, на відміну від звичайних сигарет. Він також сприяє звиканню. До того ж у тих, хто раніше не курив звичайних сигарет, з под-системою погана звичка формується дуже швидко. Проте, електронні сигарети допомагають відмовитись від паління, поступово знижуючи концентрацію нікотину.

Чи безпечним є сольовий нікотин

Є думка, що сольовий нікотин більш безпечний, ніж звичайний, який міститься у стандартних сигаретах. Справді, при нагріванні така речовина не виділяє канцерогенних елементів. Проте, дуже легко отримати передозування тютюном при використанні под-систем. Особливо це стосується курців-початківців та тих, хто звик дуже часто та багато палити. Оскільки сольовий нікотин є штучною речовиною, він може провокувати алергічну реакцію у чутливих людей.

Якщо використовувати картриджі із якісним сольовим нікотином та притримуватись рекомендацій виробника щодо куріння под-систем, тоді електронні сигарети будуть для організму набагато безпечнішими, ніж звичайні сигарети.

Яким може бути сольовий нікотин

Виробники под-систем та аксесуарів до них пропонують різні картриджі із сольовим нікотином. Вони відрізняються наявністю ароматизаторів та концентрацією нікотину. Є картриджі з яблучними, вишневими, динними, чорничними та іншими смаками. За вмістом нікотину є капсули з концентрацією 2%, 5%. Також існують і безтютюнові варіанти.

Якщо ви хочете зменшити негативний впив куріння, обирайте под-систему та картриджі до неї в інтернет-компанії Flex.