Підбираючи автомобіль для оренди, всі ми хочемо трохи заощадити. Гроші зайвими не бувають, а на заощаджений бюджет можна добре відпочити. Як отримати повний пакет послуг від автопрокату, комфортний транспорт, заплативши трохи менше?

Насамперед потрібно витратити трохи часу і відшукати серед десятків компаній саме ту, яка пропонує найвигідніші умови оренди та цінову політику. Наприклад, перейшовши за посиланням https://vip-transporter.com.ua/minivenyi/, можна орендувати мінівени для великої компанії з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Як зекономити на оренді авто?

Ціни на оренду автомобіля нерідко кусаються і відштовхують нас від комфортного та приємного способу пересування. Але місце заощадження є завжди. Скориставшись нашими порадами, можна непогано заощадити бюджет, і продовжити задоволення від комфортабельних поїздок.

Щоб зберегти свої кошти, можна:

· Відмовитися від непотрібних послуг. Є низка послуг, ціна яких не входить до загальної вартості прокату. Наприклад, дитяче крісло, Wi-fi роутер, додаткове страхування або безлімітний пробіг. Якщо Ви цього не потребуєте, просто викресліть їх зі списку і не переплачуйте.

  • Встановити особисті гаджети, наприклад, навігатор або камеру заднього виду. Зробивши таку маніпуляцію не доведеться доплачувати за оренду цих пристроїв.
  • Не оформлюйте непотрібних документів типу міжнародного посвідчення водія. Якщо Ви не плануєте перетинати кордон або на права водія вже зазначені Ваші ПІБ потрібною мовою, потреби в оформленні документів міжнародного зразка немає.
  • Відмовившись від послуги особистого водія, але включивши в договір ім'я додаткового водія, який зможе керувати цим транспортним засобом. Це не вплине на вартість, але дозволить Вашому другові, колезі або родичу підстрахувати Вас у потрібний момент.

Умови оренди транспорту

Щоб орендувати автомобіль будь-якого класу, потрібно:

  • надати паспорт громадянина України;
  • мати посвідчення водія категорії В;
  • досягти 21-річного віку;
  • мати досвід водіння більше двох років.

Список вимог кожна прокатна компанія складає самостійно, але перераховані вище є стандартними практично для всіх автопарків України. Користуйтеся нашими порадами та насолоджуйтесь комфортом.