Останні роки будівництво каркасних будинків https://servus.ua/ua/ користується великим попитом серед населення нашої країни. Таке житло зручне та недороге, воно швидко будується та не потребує додаткових маніпуляцій при експлуатації. Є у технології і безліч інших переваг.

Плюси каркасної технології будівництва

Каркасна технологія будівництва будинку або нежитлового об'єкта – вигідне та практичне рішення проблеми відсутності власного житла. Привабливим таке будівництво є за рахунок своєї простоти та універсальності – зводити об'єкти можна у будь-яких погодних умовах, кліматичних зонах та на будь-якому ґрунті. Вони легкі, міцні та надійні, мають довгий строк служби.

Швидкість будівництва – основна перевага технології. Будинки зводяться за лічені місяці. Вони естетичні, відкривають безліч можливостей для дизайнерських фантазій. 

Вартість каркасного будинку – ще одна його перевага. Будівництво та подальший ремонт обходяться дешевше, порівняно з цегляними та кам'яними об'єктами. Додаткові плюси:

  • простота та натуральність використаних при будівництві матеріалів;
  • легкість монтажу та демонтажу;давно не актуальні, адже навіть тонкі стіни, побудовані з якісних матеріалів, надійно зберігатимуть мікроклімат усередині приміщення;
  • міцність;
  • довговічність;
  • стійкість перед несприятливими факторами довкілля;
  • функціональність;
  • різноманітність дизайнів та рішень з планування простору.

Каркасні будинки будують не лише на дачних та заміських ділянках для тимчасового проживання в окремих випадках. Вони складають гідну конкуренцію будинкам з каменю – при правильному використанні технології, жити в каркасному будинку ви зможете цілий рік, відчуваючи себе абсолютно комфортно.

Ризики та мінуси

Головним недоліком каркасної технології будівництва житла багато хто вважає високу пожежну небезпеку, що супроводжує життя серед матеріалів, що легко займаються. Але зруйнувати всі стереотипи готові професіонали, які працюють із матеріалами високої якості, і зводять по-справжньому міцні та безпечні будинки. 

Пожежа може виникнути і в цегловому будинку, через використання неякісних матеріалів під час ремонту, або через замикання електричної проводки. Каркасна технологія тут ні до чого.

Насправді, сучасні каркасні дома відрізняються своєю підвищеною стійкістю перед будь-якими негативними впливами ззовні.

Виробничо-будівельна компанія «Сервус» надає гарантії високої якості при будівництві об'єктів будь-якої складності за канадською технологією. Спеціалісти запропонують вам масу готових дизайнерських рішень, або ви зможете замовити розробку індивідуального проекту, що відповідає вашим уподобанням та потребам. Доступні ціни, багатий вибір послуг та оперативність проведення робіт стануть додатковою мотивацією для замовлення будівництва.

 

Будинки, зведені за канадською технологією – вигідне та практичне рішення для тих, хто давно мріє мати власний дах над головою!