Електрошокер можна придбати без дозволу як особистий засіб прямого захисту. Більшість користувачів рекомендують придбати электрошокер оса 928. Коли прилад прикладається до тіла нападника, це викликає ураження електричним струмом, втрату рівноваги та тимчасовий параліч м'язів. У жертві виникає час втекти чи покликати на допомогу.

Основне призначення товару

Як показують відгуки, ефективність електрошокера оса 928 не раз доведена на практиці. Прилад збільшить безпеку у подорожі, у лісі, на гірській стежці або на ділянці далеко від цивілізації. З Осою не страшно ходити безлюдними вулицями ввечері.

Преференції для користувачів:

  • Захищає від кримінальних елементів та диких тварин.
  • Миттєва дія шокера нейтралізує нападника при короткочасному контакті з його тілом.
  • Ефективність не знижується при товстому шарі одягу, тому його доцільно використовувати й взимку.
  • За жодних обставин користувач не може отримати віддачу, навіть якщо його міцно тримає нападник.
  • Не залишає психічних чи фізичних наслідків.
  • Захисний вимикач захищає вас від ненавмисного розряду.

Невеликі розміри. Пристрій формою з мобільний телефон може знаходитися в кишені або сумці.

Експлуатаційні особливості

Якщо це ваш перший досвід поводження з електрошокером оса 928, протестуйте та освоюйте його функції. Завдяки цьому у стресовій ситуації ви будете використовувати його без проблем та впевнено.

Для початка варто потренуватися у переміщенні повзунка та його розблокуванні. Ознайомтеся з характерним видом та звуком, що супроводжує проходження струму через електроди – щоб це явище вас не здивувало та не злякало.

Періодично перевіряйте, чи повністю працездатний пристрій та ступінь його заряджання. В результаті ви почуватиметеся впевненіше в екстреній ситуації.