Виявляється, парки є важливою частиною будь-якої спільноти. Вони істотно впливають на розвиток дітей та щастя кожного в окрузі.

Пройшовши за посиланням https://www.parkosokorky.com.ua/, ви отримаєте цікаву інформацію щодо створення парка збереження та збагачення флори та фауни «Осокорки!

Ось чому парки важливі для наших мікрорайонів – і чому необхідно активно покращувати власну мережу парків.

1. Збір зливових вод

Ґрунтова земля вбирає воду. Дерева і трава - набагато ефективніший і менш дорогий метод керування зливовими стоками, ніж каналізаційні та дренажні канави з бетону. Зі зростанням екстремальних погодних умов збільшення зелених насаджень може заощадити багато грошей.

2. Зменшення ефекту міського острова тепла

Велика кількість плоских чорних поверхонь, що складаються з асфальту і бетону в містах, створює так званий ефект міського острова тепла. Це робить міські квартали помітно теплішими, ніж інші прилеглі райони, і є основним фактором у створенні смогу. На щастя, навіть невелике збільшення кількості дерев по сусідству може зменшити цей ефект.

3. Центр співтовариства

Парки надають місцевим мешканцям можливість спілкуватися один з одним та знайомитися з новими людьми. Вони також є чудовим місцем для проведення заходів та для людей, щоб брати участь у розважальних заходах. Це дозволяє людям розвивати почуття спільності. Парк ідеально підходить для проведення пікніків, концертів або фермерських ринків – все, що ваша спільнота вважає за потрібне.

Збільшення кількості парків та місць відпочинку на околицях також знижує рівень злочинності, особливо серед молоді. Надаючи молодим людям безпечне місце для спілкування, вони тримають їх подалі від вулиць і уникають неприємностей. Наприклад, у багатьох американських громадах створено програми «Опівнічний баскетбол», які затримують відкриті корти та різко знижують рівень злочинності серед молоді.

4. Чисте повітря

Дерева видаляють велику кількість забруднюючих речовин із повітря. Забруднення повітря може збільшити ризик розвитку деяких видів раку і надати несприятливий вплив на дітей, людей похилого віку і всіх, хто має проблеми з диханням. Навіть невелике збільшення кількості міських парків або їх розміру може мати велике значення, коли йдеться про забруднення повітря.

5. Підвищення психічного здоров'я

Здається, що місце, де люди можуть встановлювати зв'язки, зустрічати нових друзів і брати участь у розважальних заходах, також корисно для психічного здоров'я місцевих жителів. Зрештою, фізичне здоров'я та міцні відносини важливі для підтримки психічного благополуччя.