Як показують результати одного з опитувань, деякий відсоток українців в Боярці відмовляються від сервісу вручення букетів: це, у першу чергу, пов'язано з невідповідністю ціни та якості. Дійсно, вітчизняна послуга потребує кардинальних змін, але не все так погано, як здається.

Наш інтернет-магазин квітів – це перший український заклад, де вдалось об'єднати європейський досвід та українську працьовитість. Ми робимо все можливе для того, щоб значно покращити флористику в Україні: з гордістю говоримо, що нам це вдається! А причини цього висвітлимо нижче.

Майстри закладу та їх можливості

Найважливішу роль у доставці по всій Боярці відіграють саме флористи, адже від рівня їх майстерності буде залежати задоволення роботою отримувача. Наші працівники – це справжні професіонали, бо:

  • неодноразово займали призові місця на міжнародних конкурсах зі своїми букетами;
  • мають досвід роботи більш ніж 10 років;
  • наділені високим рівнем креативності;
  • завжди готові до удосконалення своїх навичок у даній галузі.

Варіативність рослин

Ми користуємося популярністю ще й через те, що можемо запропонувати клієнтам для доставки квітів в Боярці на https://flori1.com/ukraine/kievreg/boyarka-225/ великий вибір рослин, включно з екзотичними. Вони регулярно постачаються не тільки з України, але й з-за кордону. Кожний бутон ретельно оглядаємо перед тим, як помістити його у подарунок.

Варто зазначити, що у нашому закладі строго заборонені різноманітні хімічні речовини, що використовуються для фарбування бутонів чи продовження "життя" компоновці.

Коли ж до нас звертаються?

Абсолютно у кожного клієнта є можливість замовити чудовий букет на будь-яке свято. Найчастіше до нас звертаються перед днями народженнями, весіллями, зізнаннями в коханні.

Інша категорія замовників купує квіткові презенти на національні та релігійні свята, професійні дні в Боярці.

Вигідні умови, що надаються всім

Якщо замовляти пахучі бутони з доставкою саме в нас, то на клієнтів очікує безліч приємних несподіванок. По-перше, наші ціни є одними з найнижчих в Україні. По-друге, завдяки регулярним знижкам можливо заощадити половину ціни. По-третє, існують карти для постійних покупців з додатковою можливістю економії.

Чи варто користуватися врученням букетів? Звичайно, що так! Особливо, якщо саме наш інтернет-магазин квітів був обраний замовниками.