Коли ви маєте справу з наркозалежністю, першим кроком для лікування наркоманії є ​​детоксикація.  Потреба детоксикації проста: необхідно дати організму можливість очиститися від токсинів, так можна буде відновити нормальні фізичні та розумові функції людини.

Після детоксу наркомани переходять до програми реабілітаційної терапії, яка служить двом цілям: допомогти пацієнтам зрозуміти глибоко укорінені психологічні та емоційні проблеми, від яких вони страждають, і допомогти їм розробити стратегії уникнення та подолання, щоб запобігти майбутньому рецидиву. Що стосується реабілітаційної терапії, то слід розуміти, що вона може набувати різних форм.

Кваліфіковані терапевти мають доступ до більш ніж десятка різних можливостей для кожного клієнта. Не кожна клініка пропонує всі варіанти, а деякі спеціалізуються на одному чи двох методах лікування. Це одна з причин, з якої ми рекомендуємо клієнтам зателефонувати до наркологічного центру "Тонус Плюс".

Що стосується різних видів лікування, ось лише кілька прикладів:

 Когнітивно-поведінкова терапія - також відома як КПТ, це один із найбільш ефективних методів консультування, які використовуються сьогодні в лікуванні хімічної залежності. Це цілеспрямоване лікування, яке можна застосовувати при залежності від психоактивних речовин, ігрової залежності та навіть розладів харчової поведінки.

  •  Психодинамічна терапія – психодинамічна терапія досліджує відносини між минулим та сьогоденням людини. Вона призначена для того, щоб дивитися на речі з дитинства, які могли спричинити вживання наркотиків.
  •  Групова терапія - суть групової терапії у тому, щоб використовувати чисельну перевагу сили.  Це розмовна терапія за участю кількох клієнтів, які обговорюють свої проблеми та пропонують один одному підтримку та відповідальність.
  •  Музика та арт-терапія - і музика, і мистецтво можуть допомогти клієнтам, які борються з адиктивною поведінкою, висловити свої думки та емоції.  Музика та мистецтво також дають одужуючим вихід, який може допомогти уникнути рецидиву у майбутньому.

Перераховані тут методи лікування – це лише невелика частина того, що доступне фахівцям та консультантам, які займаються лікуванням залежності. Якщо ви маєте справу з хімічною залежністю, то не гайте часу, а звертайтеся до наркологічної клініки для отримання професійної допомоги.