Інтернет-магазин Zakaz пропонує покупцям доступ до тисяч найкращих товарів із провідних супермаркетів України. Каталог зручно структурований, тому кожен може знайти потрібні йому продукти, засоби гігієни, речі, побутову хімію та багато іншого. Для зручності покупців також діє послуга доставки продукції на дім та в офіс. При оформленні замовлення потрібно лише вказати свою адресу. Незабаром прибуде кур'єр із посилкою.

Послуга діє не перший рік. Але багато хто, як і раніше, бояться нею користуватися, побоюючись високої вартості. Проте перевезення гарантовано коштуватиме недорого. Іншими її перевагами є:

  1. Істотна економія часу замовника. Більше не потрібно їздити до супермаркетів, стояти в чергах. Достатньо зробити кілька натискань, щоб відкрити сайт, вибрати потрібні позиції в каталозі. Причому здійснити покупку можна будь-де.

  2. Доступна вартість послуг. Перевезення на інший кінець Києва обійдеться недорого.

  3. Відсутність потреби самому носити важкі вантажі. Тепер фахівці готові все виконати за вас.

  4. Використання спеціального обладнання для збереження якості продукції. Наприклад, холодильників, які забезпечують температуру.

На сайті легко орієнтуватися, виконувати переходи між розділами. Зараз перевезення здійснюється з таких супермаркетів: Novus, “Ашан”, “ЕкоМаркет”, “Таврія В”, Varus, “Восторг”.

Ще одна перевага "Заказ" – мінімальні ціни. За якісну та сертифіковану продукцію не доведеться переплачувати. У спеціальному розділі знаходяться товари, на які розповсюджується знижка. Стежте за акційними пропозиціями, і вам не доведеться переплачувати.

Доставка в офіс та на дім – вдале рішення

Напевно, кожному бракує після виснажливого робочого дня сил на приготування їжі. Тепер це не проблема. Достатньо замовити улюблені ласощі, щоб незабаром отримати їх. У продажу є готова кулінарія. Також легко знайти страви, які достатньо лише розігріти, перед тим як подати до столу.

Бажаєте організувати святковий захід на роботі? Тепер це дуже просто. Потрібно лише відзначити у каталозі потрібну продукцію та придбати її з доставкою. У наявності ви знайдете чимало страв, які здатні вразити ваших колег. Перевезення на дім чи роботу коштуватиме недорого. Оскільки не доведеться витрачати час на приготування їжі, походи до магазинів. Можете відпочити у сімейному колі, приділити увагу собі або зайнятися хобі. Знаючи, де купити якісну, сертифіковану продукцію, це буде нескладно.

Таким чином, якщо ви цінуєте свій час і бажаєте приділяти важливим справам більше уваги, обов'язково відвідайте інтернет-магазин. Тут представлені товари, які потрібні нам щодня. Купити їх реально за найпривабливішими цінами на ринку. Додатковою перевагою є регулярне оновлення асортименту, тому у вас завжди є можливість куштувати нові смаколики.

Джерело: zakaz.ua