Відводи з нержавіючої сталі AISI 304 найчастіше виготовляються під кутом 90⁰ відповідно до стандарту ГОСТ 17375-2001. Всі інші варіації, пов'язані з кутом вигину (45, 60 або 180 градусів, марці сталі (AISI 316, AISI 321), ступеня шорсткості (поліровані, матові, литі) та інше, є скоріше винятком, а не правилом).

Усі параметри та характеристики деталі відповідають вимогам цього стандарту ГОСТ 17375-2001. Відведення виробляються у двох варіантах – шовні чи безшовні. Іноді трапляються ситуації, коли просто неможливо уникнути безшовного типу, тому завжди можливо його додатково замовити або вказувати цей нюанс під час покупки. Але важливо пам'ятати, що вони зазвичай товстостінні, тобто товщина стінки починається з трьох міліметрів. Якщо говорити про другий варіант, то в шовних деталях сам шов відповідає товщині стінки та ідеально відшліфований з обох боків.

Марки сталі, з яких виготовляють відводи

Дані відводи зазвичай виготовляють із сталі двох марок – AISI 304 та AISI 316. AISI 304 – це харчова сталь, а AISI 304 – це кислотостійка сталь. Майже завжди даної нержавійки цілком достатньо. Є ще технічна або специфічна нержавіюча сталь, але вони використовуються досить рідко.

На що необхідно звернути увагу під час вибору відводів під приварювання

У цьому випадку важливо пам'ятати, що ці деталі приварюються впритул до певної ділянки трубопровідної системи (не назовні і не всередину труби). Виходячи з цього, стає зрозуміло, що відведення необхідно підбирати в залежності від розміру труби, тобто необхідно знати її діаметр і товщину стінки. Якщо даних параметрів невідомо, тоді потрібно купувати відвід відповідного стандарту.

Наприклад, у вас труба 60,3 мм із стінкою 2,0 мм. Саме таке і потрібне відведення – 60,3*2,0 мм. Якщо взяти 57 мм, він матиме невелику сходинку. Якщо взяти наступний розмір, він буде на порядок більше. Одним словом, потрібно стикувати приварні деталі того самого розміру в міліметрах.

Де придбати відводи з нержавіючої сталі в Україні

Широкий асортимент та низькі ціни на нержавіючі відводи ви зможете знайти у магазині fiting.top Дана компанія відправляє нержавіючий фітинг у всі населені пункти через транспортну компанію Нова Потча. Щоб отримати більш детальну консультацію, переходьте за посиланням та зв'яжіться з консультантами цієї коспанії.