Коли підприємець тільки починає займатись бізнесом, він ще не знає точно, до яких масштабів розростеться його компанія. Тому на початку своєї діяльності частіше за все вибирає відповідне програмне забезпечення BAS Малий бізнес, якого повністю вистачає аби задовольнити потреби фірми.

Але що робити, коли підприємство починає зростати, розгалужуватись, з’являються філіали, різні ланки та відділи? Тут вже система для малого бізнесу навряд чи підійде, просто тому, що її функціонал значно спрощений для того, щоб керувати великою компанією.

Вихід є, і він на диво простий. Необхідно перейти на BAS Комплексне управління підприємством. По-перше, дане програмне забезпечення вже знайоме і власнику бізнеса, і персоналу, тому перехід і адаптація будуть доволі легкими. По-друге, це більш вигідний варіант, адже перехід не потребує купівлю повністю нової системи, а потім ще й оплати на навчання робітників. По-третє, всі дані з однієї системи легко переносяться в нову за спрощеною процедурою, а сама система легко інтегрується у бізнес процеси. А завдяки гнучким налаштуванням можна налаштувати програму під конкретні задачі.

Особливості системи

Які можливості надає представлене програмне забезпечення? Їх дуже багато, але варто розглянути хоча б основні.

До головних функцій відносяться такі:

·       Керування виробництвом, причому функціонал розроблений для різних видів продукції;

·       Керування затратами, зокрема розрахунок собівартості продукції;

·       Керування персоналом с розрахунком заробітної плати;

·       Збір даних щодо показників діяльності компанії з їх подальшим аналізом;

·       Бюджетування, в тому числі й розширений аналіз фінансів, економічні прогнози, моделювання можливих сценаріїв;

·       Керування фінансами.

І це лише головні функції. Слід сказати, що вони дуже розгалужені, і кожна опція надає безліч можливостей. Завдяки цьому можна користуватись тільки цим програмним забезпеченням, яке об’єднує в собі роботу всіх відділків – кадровий, фінансовий, бухгалтерський, торговий тощо. Таким чином у власника компанії або в топ-менеджерів є всі дані та звіти для здійснення повного контролю над господарською діяльністю підприємства.

Якщо ж підприємство займається торгівлею, то, можливо, більш зручним інструментом буде BAS Управління торгівлею. Ця програма теж досить функціональна, і вона має спеціальні опції саме для продажів, закупок, логістики, звітності.