Ми, як і ви, знаємо, наскільки важливим є захист рослин у сільському господарстві. Завдяки цьому ви досягаєте кращих урожаїв, а отже, і більшого прибутку. Ми також знаємо, що правильний вибір обладнання робить на роботу легшою. Те, що ви використовуєте, визначатиме комфорт та продуктивність. Тому ми рекомендуємо ознайомитись з асортиментом техніки та обладнання на https://lvivagromash.com/ для захисту рослин та відкрийте для себе переваги інноваційних рішень.

Машини які представлені на сайті відрізняються високою якістю виготовлення та комплектуючих, що використовуються. Завдяки увазі до кожної деталі вони порадують вас своєю надійністю і довговічністю. Сучасні рішення, що використовуються в них, зроблять роботу більш ефективною і результативною.

Польовий обприскувач

Це компактний, маневровий пристрій з об'ємом бункера 1600 або 2000 літрів, його штанги - залежно від варіанта - мають робочу ширину від 12 м до 30 м. Вирішіть самі, який варіант вам найбільше підходить. Мало того, ви можете розширити його за потреби. Якщо ви додасте передній бак, ви збільшите місткість до 3500 літрів.

У конструкції сучасних обприскувачів зберігаються тенденції збільшення продуктивності, ширини захоплення та місткості робочих баків, покращення якісних показників роботи, удосконалення основних вузлів та обладнання, використання різних засобів автоматизації з метою зменшення екологічного навантаження на навколишнє середовище. Найбільша увага приділяється вдосконаленню конструкцій розпилювачів, штанг, процесам наповнення, випорожнення та промивання обприскувачів, а також оснащенню сучасними засобами електроніки.

Баки виготовляються переважно з поліетилену високої міцності самими фірмами або поставляються на замовлення спеціалізованими підприємствами, мають обтічну форму з виїмками для коліс, компактно вписуються в конструкцію обприскувача. Обприскувачі комплектуються окремо промивними баками з вбудованою системою промивки, міксером для приготування робочого розчину, бачком для миття рук, відрізняються високим ступенем технічного дизайну, раціональним зовнішнім компонуванням складальних вузлів, якістю виготовлення та складання, корозійно-стійким фарбуванням. Особливі вимоги пред'являються до розпилювачів, що використовуються в конструкції обприскувачів штанг. Вони повинні забезпечувати якісне обприскування всієї поверхні рослин із мінімальними втратами.