Наше з вами життя не складається лише з одних рутинних справ, роботи та сірих буднів. Попри всі справи з турботами серед усієї цієї щоденної метушні, є місце й безлічі радісних подій, що їх обов'язково потрібно та вкрай важливо відзначати. Саме тому якщо вам цікава організація свят Київ незабутніх, яскравих та душевних. Якщо ви хотіли б, щоб будь-який урочистий та важливий для вас захід пройшов на найвищому рівні, запрошуємо вас звернутися до допомоги сучасного українського агентства «Prime Event».

На чому саме спеціалізується «Prime Event»?

Перш за все хотілось би відзначити, що все починається з того, що клієнти звертаються до послуг агентства «Prime Event» та розповідають свої побажання. Хтось хотів би влаштувати масштабне шоу, а хтось тихе, затишне та камерне свято. Ще хтось хотів би організувати офіційний прийом, тімбілдинг, новорічний корпоратив, а для когось важлива неформальна вечірка із домашньою атмосферою. У будь-якому випадку після обговорення замовлення досвідчені та кваліфіковані співробітники компанії приступають до втілення його в реальність таким чином аби в результаті догодити кожному і навіть своєму найвибагливішому клієнту.

У компанії Prime Event можна замовити організацію багатьох урочистостей. Так, для прикладу, на вибір клієнтів тут завжди запропонують низку різноманітних подій, серед яких:

  • корпоративні заходи із новорічними корпоративами;
  • тімбілдінги з квестами та квізами;
  • конференції та фестивалі з концертами та тематичними заходами;
  • VR/Online заходи з Event маркетингом;
  • календарні свята та презентації з відкриттями.

Крім того, співробітники агентства додатково зможуть на найвищому рівні організувати унікальні свята з нагоди приватних та особистих подій, таких як дні народження, весілля, ювілеї та навіть дитячі урочистості.

Основні переваги співпраці з «Prime Event»

«Prime Event» – особливе місце, де для кожного свого замовника прагнуть зробити все так, аби кожне окреме святкування було справді унікальним, незабутнім та сповненим вражаючих емоцій. Словом, роблять все для того, щоб цілі клієнтів були вдало досягнуті та спільно створено особливу подію. Згуртована та досвідчена команда агентства ретельно працює над кожним проектом при цьому із пристрастю та великим ентузіазмом. Багаторічний досвід реалізації різних форматів заходів (компанія почала працювати ще у 2008 році), різнобічні компетенції та власні ресурси – те, що дає можливість комплексно вирішувати завдання, дотримуючись термінів із взятими зобов'язаннями.

Співробітники «Prime Event» професійно підходять до кожного окремого замовлення, тому клієнтам не варто хвилюватися стосовно розважальної програму, меню ба навіть декору. Тут враховують усі важливі дрібниці та можливі форс-мажори таким чином, щоб разом із компанією фахівців кожне свято клієнтів знаходилось у надійних руках.

Замовивши організацію свята спеціалістам «Prime Event» ви гарантовано позбавите себе необхідності вирішення цілого ряду питань. Зокрема, компанія візьме на себе рішення таких моментів, як:

  • організація на свята ведучих;
  • компанія бере на себе музичний супровід свят і за потреби навіть зможе організувати виступ зірок естради;
  • всі без виключення заходи організовуються за сценарієм;
  • можлива також організація зйомок всіх пам'ятних моментів свята (фотографи, відеографи).

Співробітники компанії також беруть на себе оренду локації, пошук чудових та ідеальних фотозон та декору, пошук реквізиту, кейтеринг та ін.

У вас залишилися питання? Ви хотіли б трохи більше дізнатися про розцінки, умови та ін. важливі для вас моменти? Зробити це можна на офіційному сайті агентства prime-event.com.ua. Для обговорення всіх деталей співробітництва зателефонуйте до «Prime Event» за номером телефону (067) 899-49-49.