Єдиноборства мають свою специфіку, яку варто враховувати бетторам при виборі ставок. Крім того, заробляти на боксі можна за грамотного використання стратегій ставок. Дивись прогнози на бокс на сайті roketbetz.com!

Види ставок на бокс

1. 1х2. Ставки на перемогу чи нічию найбільш поширені у боксі. У більшості матчів ця опція єдина, тому що розпис з додатковими видами ставок є лише у поєдинках за участю популярних бійців, які проводяться не часто. Мінус такого виду ставок – низькі коефіцієнти: у більшості матчів один із боксерів йде явним фаворитом з коефіцієнтом на перемогу, що рідко перевищує 1.30.

2. Виграш за очками. Коефіцієнти для такого виду ставок високі: для явних лідерів коефіцієнти на перемогу за очками не нижче 3.00. Якщо спортсмен перемагає достроково, ця ставка програє. Відмінно підходить у випадках, коли в матчі є явний фаворит, але яскраво вираженим ударом, що нокаутує, він не володіє.

3. Кількість раундів (тотал). Чим вище тотал, пропонований букмекерами, тим наполегливіше і рівніше очікується бій. Розміщуючи ставку на ТБ 11.5, беттор передбачає, що матч триватиме усі 12 раундів. Якщо бій завершиться достроково в 11-му раунді або раніше, то ТБ 11.5 програє. Чим яскравішим і нокаутуючим ударом володіє лідер матчу, тим вище шанси, що зіграє ставка ТМ (тотал менше).

4. Дострокова перемога чи перемога нокаутом. Оскільки коефіцієнти на перемогу лідера в боксі, зазвичай, кумедні (1,01 – 1,10), ставка на дострокову перемогу – хороший варіант поставити на лідера за нормальним коефіцієнтом. Наприклад, у боях, де на перемогу лідера дають 1.10, коефіцієнт на дострокову перемогу лідера буде 1.60, що цілком грабельно.

5. Перемога в n-му раунді. Найсмачніші коефіцієнти пропонуються букмекерами на перемогу спортсмена в конкретному раунді. Наприклад, на перемогу явного фаворита в 1-му раунді пропонують поставити за 20.00 – 50.00. Також вибрати можна не один раунд, а відрізок матчу: наприклад, перемога з 1-го по 3-й раунд.

Види стратегій ставок на бокс

Стратегії, що застосовуються як у боксі, так і в інших видах спорту, за рівнем ризику умовно поділяються на 3 групи

1.«Вилки» - ставляться до умовно безпрограшних методик. Ставлячи на перемоги обох боксерів у різних БК, можна отримувати прибуток, не переживаючи за результат бою.

2. Високо ризикові системи, що використовують принцип Мартінґейла або наздогін. У разі програшу розмір парі збільшується, щоб відіграти попередню ставку та отримати прибуток.

3. Середньоризові методики без застосування Мартінгейлу, де розмір парі фіксований.