Давно мрієте нарешті придбати новенький китайський мотоцикл? Хочемо вас одразу застерегти: незалежно від того, що на ринку нашої країни є дуже багато найрізноманітніших пропозицій виробництва китайського мотопрому, не варто вестися на першу ліпшу пропозицію. Для того аби не потрапити на гачок недобросовісних продавців, які реалізують не оригінальну продукцію та ще й далеко не найкращої якості, дослухайтеся до нашої рекомендації.

Сьогодні хотіли б познайомити вас з доволі відомим на території України інтернет-магазином «Мото-Хата», де вашій увазі буде доступна можливість обирати та потім замовляти лише оригінальну мототехніку від цілого ряду існуючих сьогодні китайських компаній виробників, які полюбилися покупцям з усіх куточків світу.

Мотоцикли яких саме виробників можна замовити в «Мото-Хаті»?

Насправді увазі своїх клієнтів інтернет-магазин «Мото-Хата», чий офіційний онлайн сайт розташований за адресою https://moto-xata.com.ua/ua/mototsikly-2.html, завжди з радістю пропонує лише нові та 100% оригінальні мотоцикли з об'ємом двигуна, що коливається в межах 125-400 см3. Тут ви можете обирати серед продукції цілого ряду наступних виробників:

  • Exdrive та Fada;
  • Kayo, Kovi та Lifan;
  • Musstang, Shineray й Skybike;
  • Taro з Tekken.

На нову мототехніку, що її ви тут придбаєте, надається гарантія в один рік або ж п'ять тисяч кілометрів пробігу за умови проходження планового технічного огляду. Додатково є післягарантійне обслуговування. Перед тим як відправляти мотоцикли до безпосередніх власників, їх тестують техніки компанії. А ще в мотосалоні своїм клієнтам залюбки готові надати унікальну можливість, обрати та потім придбати цілком новий оригінальний мотоцикл із попереднім тест-драйвом.

Продаж кожного окремого мотоцикла, що є в асортименті «Мото-Хати», обов'язково супроводжується видачею повного пакету необхідних документів для подальшої реєстрації транспортного засобу у МРЕВ. Раптом вам буде потрібна професійна допомога під час його постановки на облік, її в мотосалоні «Мото-Хата» також можна буде отримати, відповідно як і безкоштовну консультацію кваліфікованого спеціаліста.

Всю необхідну контактну інформацію для швидкого зв'язку із представником мотосалону ви знайдете на його офіційній інтернет сторінці у розділі «Контакти».