Пошукова оптимізація, підвищення релевантності та якості, а також інші аспекти SEO високо цінуються серед мережевого підприємництва. Залучаючи трафік до вашого бізнесу, вони є невід'ємною частиною будь-якої маркетингової політики сучасних компаній. Але скільки це обійдеться і як підібрати відповідне агентство?

Що являє собою розкрутка сайтів за допомогою SEO

З сотнями мільйонів сайтів електронної комерції справжня мета ефективної підприємницької діяльності в Інтернеті полягає в тому, щоб виділитися з натовпу та бути видимим для Google, Bing та будь-якого іншого пошукача. У цій галузі наріжний камінь тривалої та прибуткової діяльності в Інтернеті – це SEO. Але чи то таргет у соцмережах, ремаркетинг, додавання релевантних ключових слів та зовнішніх посилань на сторонніх сайтах, розкрутка сайтів від перевірених SEO агенцій відбувається за певними тарифами.

Скільки коштує розкрутка сайтів?

Вартість SEO варіюється в залежності від того, що включено до послуг. Більшість з них, якщо сайт вже створений і готовий до роботи, підійде під середній бюджет, з оплатою помісячно або одним платежем. Для керівника компанії природно поставити собі таке питання: «Скільки я маю заплатити за розкрутку сайту моєї компанії?», «Чи не завищена ціна?», «Як оцінити вартість SEO-стратегії?», але як у цьому все розібратися?

Є низка елементів, які визначають вартість реалізації SEO-кампанії.

  • Які послуги вже надавали у минулому?
  • Які методи ви хочете застосувати?
  • Наскільки конкурентоспроможною є ваша галузь?
  • Які у вас цілі?

Але SEO - це довгострокова маркетингова інвестиція, і неправильно оцінювати лише її вартість. Правильне питання, яке потрібно поставити собі: скільки я готовий інвестувати в SEO, і яку рентабельність інвестицій я можу очікувати порівняно з іншими маркетинговими методами, що використовуються. Крім того, вартість розкручування може бути дешевшою, ніж здається на перший погляд.

Як і у більшості маркетингових рішень, головним міркуванням має бути потенційна рентабельність інвестицій, а чи не лише ціна. При зверненні до професійних агентств віддача завжди відбиває вартість у кілька разів.

Як вибрати агентство для пошуку сайту?

Витратьте час, щоб зрозуміти потенційного партнера, його SEO-стратегію та інструменти, які використовуються всередині компанії. Зокрема, вивчіть методологію впровадження зворотних посилань, рівень запропонованої редакційної підтримки, моніторинг KPI або навіть методологію просування на відомих сайтах. При виборі SEO-агентства бажано спиратися також на:

  • успіхи та відгуки агентства;
  • навички агенції;
  • методика роботи;
  • використовувані стратегії та інструменти;
  • чесність агенції;
  • команда проекту.

Переконайтеся, що веб-агентство не має сумнівних і неетичних методів SEO. Також запитайте, на яких експертів та консультантів ви можете розраховувати. Ви зможете підтвердити хорошу відповідність з вашою командою та вашими потребами. Відмінним вибором за всіма критеріями може стати розкрутка сайтів від SEO.UA. Працює агентство 17 років, і за цей час воно допомогло багатьом потрапити та закріпитися на першій сторінці запитів Google на довгі роки.