Догляд та турбота про тяжкохвору людину – це завжди серйозне випробування для його сім'ї. Близьким людям лежачого хворого доводиться адаптуватися до нового способу життя і замислюватися про речі, які раніше їх зовсім не турбували. Одна з них – як відвезти лежачого хворого до лікарні, додому чи до будь-якого іншого місця?

Особливості перевезення лежачих хворих

За умови використання спеціально обладнаного автомобіля сама поїздка зазвичай проходить досить легко. Значно складніше доставити людину до машини, а потім із неї до ліжка. Це вимагає особливої майстерності, використання спеціальних пристроїв та дотримання жорстких заходів безпеки.

Бригади медичного таксі https://docomed.com.ua/uk/golovna/, які в приватному порядку надають такі послуги лежачим хворим, зазвичай мають всі необхідні навички, а також спорядження. Якщо виїзд здійснюється з дому, транспортування хворого починається ще від ліжка. Пацієнта акуратно перекладають на каталку або гнучкі ноші, якщо необхідно спускати його сходами з вузькими прольотами.

Перебуваючи на каталці, людина завжди надійно пристебнута ременями. І під час поїздки в машині пацієнт зафіксований так, щоб уникнути випадкових травм у дорозі. Всі автомобілі, що використовуються для перевезення таких хворих, мають досить просторий салон, тому поруч із хворим обов'язково знаходиться лікар і медичне обладнання, яке на моніторах відображає актуальні життєві показники пацієнта.

У випадках, коли хворого везуть до медичного закладу, після приїзду його передають місцевим лікарям, які допомагають йому комфортно розміститися в ліжку. Але буває так, що транспортування здійснюється із лікарні додому. Тоді доставку пацієнта до ліжка та перевірку його стану також бере на себе бригада перевізника.

Знаючи всі тонкощі та правила переміщення таких хворих, професіонали можуть значно знизити ризики поїздки і зробити так, щоб у дорозі пацієнт не відчував неприємних відчуттів. Так що така співпраця вкрай вигідна для сім'ї хворого, яка змушена сама дбає про всі аспекти його життя та організовувати всі необхідні заходи, включаючи поїздки.

Перевезення лежачих хворих по Україні «Docomed» https://docomed.com.ua/.