Обслуговування кондиціонерів

Будь-яку складну техніку потрібно певним чином доглядати, інакше сильно підвищуються шанси того, що вона вийде з ладу. І найбільш, мабуть, найвибагливішими у цьому плані серед побутових електроприладів є кондиціонери.

Вважається, що їх хоча б 2 рази на рік – перед початком теплого сезону та після його закінчення, мають оглядати спеціалісти. А ремонт, встановлення та навіть заправка кондиціонерів мають проводитися кваліфікованими фахівцями. І серед численних компаній, що працюють на території Києва та Київської області, саме співробітникам компанії SCU можна довіряти цю роботу. І на те є низка вагомих причин.

Чому обслуговування, ремонт та заправку кондиціонерів можна довіряти саме компанії SCU Компанія SCU пропонує своїм клієнтам такі послуги.

  • Діагностика. Виїзд майстра на місце, перевірка працездатності всіх систем, у тому числі внутрішньої електроніки. Вкрай корисно для своєчасного виявлення різних несправностей. Саме її і рекомендується проводити ті самі два рази на рік. Але якщо кондиціонер працює ще й узимку в режимі обігріву, то можна і частіше.
  • Монтаж. У тому числі і висотний, і пов'язаний зі штробленням стін для більш ефективної прокладки проводки і труб. Сюди відносяться ще й демонтаж з подальшою утилізацією, а також встановлення захисних козирків, щоб захистити зовнішній блок від падіння снігу або бурульок.
  • Чищення. Також має проводитися регулярно. Але якщо фільтри внутрішнього блоку користувач може чистити самостійно, то для роботи із зовнішнім краще викликати фахівців, здатних працювати на висотах. І так, своєчасна чистка кондиціонерів дуже важлива, оскільки значно знижує ризик поломки.
  • Заправлення. Тиск фреону в системі з часом зменшується, тому необхідно проводити або дозаправлення або повторне повне заправлення кондиціонера холодоагентом. Що саме і як часто - залежить від типу використовуваного фреону, від тиску, від наявності пошкоджень або протікання в системі труб і від інших важливих моментів.
  • Ремонт. Зниження ефективності охолодження може означати, що кондиціонер потребує ремонту. Деякі проблеми можна усунути прямо на місці, інші вимагатимуть тимчасового демонтажу пристрою та роботи в майстерні. Благо у фахівців із SCU є ліцензії, що дозволяють офіційно розбирати та ремонтувати кліматичне обладнання від багатьох відомих виробників світового рівня. Але у разі серйозної поломки, наприклад компресора зовнішнього блоку, ремонт може виявитися занадто дорогим, порівнянним за ціною з новим кондиціонером по знижці. Тобто – недоцільним.

Всі ці послуги проводяться на найвищому рівні. Плюс оперативність. Плюс прозора та зрозуміла цінова політика. Плюс справді кваліфіковані фахівці з величезним досвідом у роботі з кліматичною технікою. Саме тому компанію SCU можна сміливо називати одним із лідерів у справі обслуговування, ремонту та чистки кондиціонерів у Києві та Київській області.