Закінчивши будівельні роботи всередині приміщення, необхідно приступати до зовнішньої обробки. Ті, хто намагається заощадити, запитують: «Навіщо проводити оштукатурювання?». Стіни сучасних будинків зашиваються пінопластом (полімерний матеріал), який захищає проти промерзання, але йому теж потрібний захист від:

 

  • Негативного впливу сонячного випромінювання (ультрафіолет руйнує 1 мм матеріалу за рік);
  • Контакту при потраплянні вологи та забруднення (у комбінації вони знімають пошкоджені шари, відкриваючи доступ сонячним променям);
  • Механічних пошкоджень (випадкове влучення м'ячем або гілкою);

 

Суміш штукатурки дає можливість захистити поверхню, забезпечуючи її привабливість тривалий час. На ринку легко знайти різні пропозиції, але популярністю користується «Баранець» та «Короїд». Краще буде перший або другий варіант? Для правильного вибору розберемося з особливостями кожного.

 

Характерні особливості «Короїда»

 

Є думка, що цей вид забезпечує виконання імітації реальної фактури кори дерева. При вертикальному затиранні, нанесеного розчину, навіть новачок зможе впоратися з поставленим завданням. Направляти зерна можна як завгодно:

 

  • Вертикально, роблячи різне посилення, довжину;
  • Горизонтально – в одну або кілька сторін;
  • Круговими рухами;

 

Ви зможете реалізувати різні дизайнерські уподобання, наприклад: «хвилі», «спіральки». Виражена фактура вважається відносним недоліком, тому вуличний пил накопичується в щілинах, погано видуваючись вітром. Це призводить до необхідності регулярного прибирання.

 

Чому покупці обирають «Баранчик»?

 

Представлений матеріал гарантує отримання рівномірного фактурного шару, який формується щільно посадженими частинками. У продажу просто знайти сухі та готові до використання суміші. Які фактори роблять його популярним?

 

  • Дозволяє провести якісне маскування будь-яких дефектів, які можуть бути допущені недосвідченим майстром;
  • Швидко та просто наноситься;
  • При використанні покриття не брудниться, оскільки фактурні поверхні мінімальні;

 

Слабкою стороною матеріалу є його однорідність обробки. Але, за фактом, такий непомітний ефект покриття не набридатиме.

 

Що ж вибрати?

 

Немає однозначної відповіді на питання про те, який склад краще, оскільки кожен має позитивні та негативні сторони. При оздобленні будинку може використовуватися кожен із варіантів, тому все залежить від візуальних уподобань. Яке покриття вам подобається: кучеряве начебто у овечки або прямими лініями на корі? Сумісність фасадного матеріалу та декоративного оздоблення має не менш важливу роль. Для допомоги у виборі потрібно скористатися консультацією спеціаліста.

 

Покупка штукатурки за доступною ціною

 

Бажаєте отримати сучасний фасад? Вибирайте продукцію ТМ Green Line, представлену у різноманітності кольорів. В інтернет-магазині пропонуються вигідні умови співпраці. Для оптових покупців, забудовників, майстрів, виконробів – пропонується можливість тривалого співробітництва та купівля матеріалів за зниженою ціною. Для роздрібних клієнтів створено програму лояльності: чим більше товару купується, то вище буде відсоток знижки. Для отримання детальної інформації можна звернутися до менеджера.

Чи варто заощаджувати на купівлі оздоблювальних матеріалів? Це вкрай неправильне рішення, тому не вдасться перекрити дефекти стін, а при впливі погодних явищ візуальний зовнішній вигляд псуватиметься. Якісний склад дозволить не сумніватися в отриманні гарного результату.