4-tuYJgkvcE_JDJcp4FLII8269nkiU7tlfqnHdHzHKIZgt9mXwvBU-GWO8yNHKQr8BqoHoYdXIIGdYpzDxmT36JLMRSZIKdKFJP_Aru0LlAX2gSLg6kfccvu9GfGQLIo7XJxgXE4d8UwucoQphnwb84

Сьогодні, на тлі постійних трансформацій в економіці світу, важливо знаходити рішення, які відповідають сучасним вимогам споживачів та бізнесу. Trafin – консалтингова компанія, заснована в 2013 році у Відні, яка спеціалізується на різних напрямках: від транспорту та фінансів до будівництва та ринку нерухомості,і є власником одного з найамбітніших українських проєктів - ТРЦ Respublika Park у Києві.

Respublika Park, акціонером якої є Trafin, – це більше ніж просто торгово-розважальний центр. Це сучасний комплекс, що об'єднує у собі понад 250 магазинів світових та локальних брендів, кінотеатр, ресторани, зелений простір для відпочинку та сучасні майданчики для організації заходів. Загальна площа цього вражаючого ТРЦ становить 300 000 квадратних метрів, із них 135 000 кв.м - площа в оренду.

Унікальна концепція та сучасні рішення, впроваджені  власником Respublika Park зробили ТРЦ найінноваційнішим торговим центром в Україні, який є до речі, одним із найбільших у Східній Європі. Відомі міжнародні та українські ритейлери відкрили тут свої магазини в нових форматах. Зокрема в ТРЦ Respublika Park розташований найбільший в Україні магазин Сільпо, який потрапив до списку найкращих магазинів Європи за інноваційний дизайн. 

Завдяки позиції власника Respublika Park компанії Trafin, яка вірить у перемогу України, навіть під час воєнного стану в ТРЦ відкривають свої магазини відомі українські та міжнародні бренди. 

AO2KZRAeRKc8dtyj3f4Q4yHQwk6VlaRuI9tWVgq0p_QViBS3p8Mqi4Xodo4Nz7Wp7EUD8sadPeEYBoAgrXpZtQdjmZ3-sE1HUPA1MCQOIBTVaxKzCvg5YIqJsC5s7b3hAewwzXa4N8E6NgTxtRrl8lU

Які магазини є в ТРЦ Respublika Park

В ТРЦ Respublika Park представлені магазини провідних ритейлерів:

 • Група компаній LPP (Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay)
 • Inditex Group (Zara, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Oysho)
 • Мережа MTI (Intertop, Ecco, Geox, Skechers, Timberland, Marc O'Polo, The North Face, Vans, Armani Exchange, Tous, Pandora)
 • Група MD-Fashion (Under Armour, STEM, Tommy Hilfiger, Diesel, Calvin Klein, Mexx, Etam)
 • Магазини Intersport, DeFacto, New Yorker, LC Waikiki, FLO, Nike, New Balance, Calzedonia, Intimissimi, Jysk
 • Дитячі магазини Антошка та Будинок іграшок
 • Магазини техніки Comfy, Фокстрот, Цитрус, Алло, Moyo, Click

У зоні FOOD & BEVERAGE можна знайти McDonald's, Salateira, Takahuli, Cушія, Tbiliso, Dominos Pizza, Sinnabon, 1708 Pizza, Itis Cafe, Takava, Philadelfia roll&bowl, Manga sushi, Юджин Бургер, Il Molino, Львівські круасани. Крім того, ТРЦ має найбільший кінотеатр в Україні. В Multiplex зазначають, що у цьому кінотеатрі місць більше, ніж у 106 маршрутках.

Уже після повномасштабного вторгнення росії відкрився магазин польського бренду Ochnik, бренди Ultra Group із форматом Ultrashop та Levi's. Серед нових орендарів також представлені Emporio Armani Sport (EA7), Crocs, Itis Flowers Cafe, Bugatti, Cabanchi.com, Cher17 та інші. 

У літній період 2023 року ТРЦ відзначився відкриттям низки цікавих магазинів, які надали йому особливого характеру. Серед них варто відзначити наступні:

 • Міжнародний бренд білизни Calvin Klein Underwear.
 • Магазин Sister's Aroma, що запрацював у форматі шоуруму.
 • Повноформатний магазин Dyson & KitchenAid, що став першим такого типу в Україні.
 • Унікальний простір українських дизайнерів Blushhh.
 • Мультибрендовий дитячий магазин Kim Kids. У ТРЦ активно працюють над наповненням дитячої зони, і Kim Kids став яскравим результатом цієї роботи, на черзі й інші цікаві «дитячі» відкриття. 
 • Магазин побутової техніки й електроніки Click, що став першою офлайн-точкою продажу онлайн-ритейлера.
 • Магазин меблів Mood, який є частиною відомої мережі BLANCHE та вирізняється своїми інтер'єрними рішеннями та дизайном.

Ці нові магазини додають різноманітності та особливості ТРЦ, приваблюючи гостей з усього Києва та з інших міст.

Неймовірні розваги у Respublika Park

Зазначимо, що проєкт Respublika Park віддзеркалює сучасні тенденції у реалізації торгово-розважальних комплексів. Тут розташовані унікальний громадський простір "Оазис" з живими рослинами (2000 кв. м), парк розваг Neopolis, а також перша в Україні аеродинамічна труба, заввишки 20 метрів.

f9QswYaoXY_gLbbkFGlPoYZYG0aqpnNzo82WkA9dm59owFK4_pskgt_-r--cfnIutnsaHEA02I9Jzkbk01in2du4eUmzdZly1VnQsD6k2hYSxDhtleMyd6x4kkZuqCjbghYymApSKYh-2zSRI-F7fk4

Neopolis – це справжнє цифрове місто з величезною кількістю розваг. Загальна площа парку - 11 000 квадратних метрів, і він призначений для всіх вікових груп: дітей, дорослих і підлітків. Атракціонів у парку понад 30: від екстремальних до сімейних, інтерактивних та спортивних, з використанням технологій віртуальної, доповненої та змішаної реальності. 

Атріум ТРЦ також оснащений вбудованою аеротрубою, технологічну частину якої розташовано на паркінгу, а величезні турбіни – на даху. Висота атракціону сягає 16 метрів, зокрема, скляна колба має діаметр 10 метрів. Її дизайн створено латвійською компанією Aerodium спеціально для ТРЦ Respublika Park. Важливо відзначити, що технології цієї компанії використовуються Warner Brothers та парками Disney.

Унікальність Оазису, розташованого всередині ТРЦ Respublika Park, полягає у втіленні новітнього біофільного дизайну, який включає в себе використання живих рослин та природного освітлення в штучному середовищі. Немає жодного ТРЦ в країні з такою кількістю живих рослин та дерев. 

Довідково. Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, який був відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв.м. Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює в сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк міцно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.