Молодим батькам відомо, як складно заохотити дитину до денного сну, особливо, якщо її день сповнений веселощів та цікавих пригод. Дуже часто малюки просто відмовляються вкладатися або це займає набагато більше часу, ніж було потрібно зазвичай. В такому випадку можна спробувати сформувати власні ритуали, які будуть допомагати дитині вкладатися спати не тільки вночі, а й вдень. Гарною альтернативою класичним великим казкам може стати цікава книжка-засиналочка, створена з урахуванням особливих потреб малюків, яка має комфортний формат. Таку книжку легко брати з собою в дорогу, читати разом або наспівувати пісеньки, які там запропоновані, буквально з перших днів життя.

Засиналочки - не єдина цікава пропозиція на сайті видавництва «Ранок», яку Ви можете придбати буквально зараз, перейшовши на офіційний сайт компанії. Фахівці прикладають багато зусиль для створення різноманітного асортименту літератури для дітлахів та дорослих, яка буде навчати, знайомити з новими явищами та цікавими створіннями, розповідати про цінності та пропонувати розкривати таємниці соціальних взаємин. Видавництво «Ранок» стало одним з найбільших в Україні саме завдяки професійному підходу до створення літератури, книжок, які комфортно читати будь-де та будь-коли.

Як правильно обирати літературу для дитини?

Питання вибору літератури безкінечно важливе для батьків, оскільки на сьогодні їх асортимент дійсно вражає. Всі книги Вишневе мають відмінні та схожі риси, а визначити ту, яка буде більш цікавою для дитини, вкрай складно. Для того, щоб придбана книжка не запилювалася на поличці, а дійсно приносила задоволення, враховуйте:

  • Тематику, яка цікава дитині.
  • Наявність улюблених персонажів або тем.
  • Бажання дитини читати самостійно або його відсутність.
  • Вік малюка – для найменших краще вірші вчать правилам поведінки та розповідають кумедні коротенькі історії, для школярів же можна обрати вже повноцінне оповідання.  

Для дитини, яка ще не вміє самостійно читати, підійдуть невеличкі оповідання та розповіді, а також класичні віршики для маленьких дітлахів, які можна буде згодом читати разом. Для молодших школярів ідеальним варіантом будуть невеликі розповіді пригодницького характеру про улюблених персонажів - зараз таких дуже багато. Це можуть бути герої улюблених казок, мультфільмів або фільмів. Інколи ідеальним варіантом для дітей середньої школи можуть стати комікси, які дозволяють спостерігати за улюбленими персонажами в незвичайних умовах. Для підлітків важливо обирати історії, які будуть нести не тільки розважальний характер, а й дозволять дитині сформувати правильні цінності та зрозуміти особливості побудови взаємин між однолітками та дорослими. Саме таку літературу, яка спрямована на розкриття різних секретів та особистих якостей дитини, Ви можете знайти на сайті видавництва «Ранок» просто зараз.