Складські стелажі при правильному виборі домоможуть збільшити місткість вашого складу або просто поліпшити ситуацію за допомогою кращого обладнання. Якість обладнання вашого складу, особливо стелажів, може істотно вплинути на все: від продуктивності праці до безпеки складу.

Складські стелажі є важливим елементом зберігання на багатьох виробничих та складських об'єктах для впорядкованого та доступного зберігання товарів, продуктів та ресурсів. Для більшості менеджерів складу оптимальне використання доступного простору та наявність добре організованої системи зберігання товарів мають вирішальне значення для покращення роботи чи операційного потоку.

Складське обладнання від виробника: наші переваги

Складські металеві стелажі від українського виробника дозволяють зберігати товари вертикально та горизонтально на стелажних системах. Розмір та вага вантажу, який необхідно зберігати, а також регулярність доступу до нього, його поповнення чи розвантаження визначають найкращий дизайн та матеріал для стелажної конструкції.

Довгі та великі матеріали, такі як сантехніка чи пиломатеріали, ідеально підходять для консольних стелажів. Роликові стелажі, з іншого боку, мають ролики в важелях стелажних систем, які допомагають переміщати предмети вперед або назад, споживаючи менше енергії у загальній процедурі завантаження та розвантаження. Однією з найбільш значних переваг використання системи складських стелажів є підвищення ефективності використання простору складі чи заводі. Для виробника земля та складські приміщення можуть бути дорогими накладними витратами, тому методи максимального збільшення наявного простору є розумними інвестиціями.

При необхідності до стелажної системи можна додати додаткові компоненти, такі як сітка, огорожі або колеса, придбати додаткове складське обладнання. Промислові стелажі для зберігання бувають різних розмірів та матеріалів. Сталеві стелажі для зберігання забезпечують довговічність та міцність, що має вирішальне значення при роботі з великими вантажами та тривалим зберіганням.

На деяких складах потрібні вилкові навантажувачі для підйому вантажів на більш високі рівні складських стелажів, особливо для більш важких вантажів, таких як піддони. Піддони є типовим способом транспортування та зберігання, а стелажі для піддонів є одними з складських стелажів, що найбільш широко використовуються. Вони дозволяють штабелювати вантажі на піддонах, а також забезпечують зручне навантаження та розвантаження з використанням вилкових навантажувачів.

При будівництві та використанні стелажних систем необхідно враховувати важливі фактори безпеки, оскільки неправильне складання конструкції або неправильне використання, наприклад перевантаження, можуть мати катастрофічні наслідки для людей, що працюють з компонентами сховища.

Твердопаливні котли: запорука енергозбереження

СторХауз пропонує також твердопаливні котли для вашого бізнесу. Це обігрівачі приміщень, які виробляють тепло шляхом згоряння твердого палива.

Ефективні котли на твердому паливі можуть заощаджувати споживачам значні витрати на обігрів приміщень. Наприклад, заміна звичайного котла на твердому паливі високоефективним котлом на твердому паливі може заощадити до 1050 євро протягом усього терміну служби виробу.

Крім того, очікується, що вимоги екодизайну для твердопаливних котлів покращать якість повітря в Україні та зменшать пов’язані з цим проблеми зі здоров’ям, а тому вони є екологічно більш прийнятними з точки зору перевірних комісій із захисту довкілля.

Ми допоможемо вам замовити складський стелаж для будь-яких потреб, якщо ви шукаєте системи складських стелажів, компоненти складських стелажів або індивідуальні складські стелажі будь-якого типу. Ви також можете замовити проект складу для його більш високої ефективності.