Колеса автомобіля і його раму поєднує ціла низка запчастин і механізмів, що передають силу і крутний момент. Всі вони входять у склад підвіски. Стійку підвіски і кузов поєднують її важелі. Вони утримують стійку у необхідному положенні та забезпечують амортизацію під час руху. важелі встановлюють таким чином, щоб вони мали змогу рухатися вгору і вниз. А от важелі із самим колесом поєднують за допомогою іншої дуже важливої деталі.

Кульові опори (https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory) – це шарнірні вузли, що використовуються для з’єднання маточини колеса і головного важелі підвіски. Конструкція кульових опор робить можливим усі рухи колеса по горизонталі, при цьому залишає їх стабільними у вертикальному положенні. Таким чином авто може виконувати всі маневри, не втрачаючи контакт із дорогою.

Кульові опори роблять дуже міцними і довговічними, особливо у таких авто, як Lexus. Проте і вони інколи можуть вийти з ладу. Якщо це сталося, ремонт цієї запчастини не проводиться – її просто міняють на нову.

Замовити нові кульові опори на Lexus ви можете в інтернет-магазині автозапчастин CHAS-TO за доступними цінами, з гарантією і доставкою.

 

Де купити кульові опори на Lexus в Україні?

Lexus – це марка преміальних авто японської корпорації Toyota Motor. Ці авто популярні у понад 90 країн світу. Lexus від початку створювали як люксовий транспорт, тож їх висока якість і технологічність недарма завоювали весь світ.

Проте, навіть цим автомобілям інколи необхідно провести ремонт. Якщо погані дороги та інші фактори вивели з ладу кульові опори, їх треба замінити якомога скоріше. В каталозі на сайті ви можете замовити нові кульові опори від надійних виробників на наступні авто:

  • Lexus GS – популярний седан бізнес-класу;
  • Lexus GX (https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/lexus/gx/sharovyje-opory) – повнопривідний позашляховик преміум-класу;
  • Lexus IS – лінійка компактних спортивних автомобілів середнього класу;
  • Lexus LS – повнорозмірні седани представницького класу. Це флагманська лінійка бренду;
  • Lexus LX – лінійка повнорозмірних позашляховиків, що відрізняється більш високим кліренсом та потужним двигуном;
  • Lexus RX – преміальний середньорозмірний кросовер.

Знайти кульову опору на певну модель ви можете використовуючи фільтри у каталозі, або пошук за VIN-кодом. Також ви можете отримати допомогу у консультанта Час-То. 

Як зрозуміти, що пора міняти кульові опори?

На знос цієї запчастини вкажуть наступні ознаки:

1. Стуки та вібрація у ведучих колесах при їзді на нерівній дорогі. Особливо це стає помітним, якщо авто навантажене, водій різко гальмує або заходить на крутий поворот.

2. Скрипи під час повертання керма.

3. Нерівномірний знос шин через зміну в геометрії коліс.

4. Відхилення від траєкторії руху, особливо на рівній дорозі та при повороті.

Кульові опори прямо впливають на керованість автомобіля, тому їх варто замінити за появи перших ознак несправностей. 

Чому можуть зламатися кульові опори?

Lexus встановлює дуже якісні і надійні запчастини, тому вони рідко виходять із ладу. Але інколи це стається через:

  • пошкодження пильника;
  • нестачу оливи у шарнірі;
  • фізичний знос матеріалів та з інших причин. 

Інтернет-магазин Час-То пропонує широкий асортимент запчастин на автомобілі Lexus різних моделей та модифікацій. Ви зможете замовити все, що треба з гарантією та за доступними цінами.