Електромобілі стали новим трендом автомобільного світу. Майже всі великі виробники вже випускають подібний транспорт, а деякі марки спеціалізуються тільки на ньому. Все більше українських водіїв бажають купити китайський електромобіль, адже він має привабливу ціну та гарний набір опцій. Але як його обрати та організувати доставку з Китаю? З цим допоможуть спеціалісти компанії Ncars. Багатий асортимент та  вигідні умови кредитування – ось лише частина переваг компанії. Пропонуємо дізнатись більше. 

0A3LgjYcYwaoY2779xOFH2xqtE4FHCmKSmDH0DvVyF36apnOCqeAEgms9IMYiaLgKAlfD7NC237eKtfRRPRC19qc1qZ13HyvpbEaStVvVFeuQrzS6Uc5LvWLwxfIPqFWWWqjsdHWA5Xt4QHvYX5NDiE

Головне про китайські електрокари 

Багато водіїв думають, що автомобілі китайського виробництва серйозно поступаються якістю аналогам з Європи та Америки. Поспішаємо запевнити читача в тому, що тепер це не так. Електромобілі китайського виробництва дешевші за західні аналоги. Іноді різниця складає 50%. А що з якістю? Візьмемо локалізований у Китаї SAIC-Volkswagen ID.4 та німецький ID.4. Комплектація, агрегати, загальна якість виконання аніяк не відрізняються. Але китайський “айді” дешевший за свого західного побратима майже на половину. І це лише одна з переваг електромобілів з Китаю. Серед інших:

  • Дешевий ремонт та експлуатація. Увагу потребує лише ходова та гальмівна система, а витрати на електроенергії в 4-5 разів менші за витрати на бензин чи дизель;
  • Багатий асортимент. Седани, практичні кросовери, потужні позашляховики та компактні сітікари – у Піднебесній можна знайти електрокар під будь-які потреби та бюджети;
  • Цікаві опції. Чули про караоке в авто? Так от в Китаї це одна з багатьох опцій, що може мати електрокар;
  • Технології та інновації. Якщо раніше азійські виробники наздоганяли своїх конкурентів, то тепер вони створюють тренди у сфері автомобільних та акумуляторних технологій.

Водій може обирати між чисто китайськими авто та моделями, що розробили західні компанії та локалізували виробництво на Сході. За словами представників автомобільних концернів, головною перевагою Китаю є люди. Високий рівень корпоративної та виробничої культури, вмотивованість та орієнтованість на результат – все це про людей, завдяки яким електромобілі стали доступними для кожного. 

Як замовляють електрокари з Китаю

На жаль, китайські марки офіційно в Україні не присутні. Чи може це стати проблемою? Тільки у випадку, якщо ви хочете працювати тільки з офіційними сервісами. Оскільки електрокари є досить надійним транспортом. Як показує практика, перші проблеми з’являються після кількох років експлуатації. Тобто у той момент, коли спливає термін дії офіційної гарантії. На щастя, багато українських автосервісів вже вміють працювати з електромобіля, тому проблем з ремонтом не виникне. А якщо бути чесним, то цінова доступність цих авто з лишком компенсує відсутність офіційної гарантії.

u5lP6l7Stphyhj5XOkk2lakdLAHssGrajjSv3KOoS7ipVegHULyBl-NMdh77wifhDoJCKmjDXYAI5madU86jYtyMJFL3dDwp2UwOvvwYjXJO62BLjBtv7wUBAkxCxEZ2o1h7MlRj7qeclt2drQP--18Розглянемо процес замовлення електромобіля з Китаю на прикладі Ncars. Він складається з наступних етапів:

 

  • Обрати авто. Треба визначитись з маркою та моделлю, обрати комплектацію та колір;
  • Укласти договір з дистриб’ютором. В Ncars також складають додаткову угоду, де вказана вся інформація про замовлене авто. Це робить процес замовлення більш прозорим;
  • Внести оплату за авто та послуги доставки. Першим ці гроші побачить.. виробник з Китаю! У вартість послуг дистриб’ютора входить усе, що викликає головний біль у покупця: підбір авто, оформлення паперів, сертифікація тощо;
  • Дочекатись доставки з Китаю.

Клієнти Ncars сплачують вартість послуг компанії у 2 етапи: одну половину після оформлення договору, а іншу після того, як електромобіль дістанеться України. Також можна взяти кредит під 0,01%. Доставка займає не більше 90 днів. Крутий бонус для клієнтів: пожиттєвий супровід електромобіля. Протягом усього періоду експлуатації водій може звернутися до фахівців Ncars та отримати експертну підтримку. 

Висновок

Підсумуємо: електромобілі китайського виробництва не поступаються аналогам у якості виконання, але мають більш привабливі ціни. Замовити таке авто дуже просто. Проблема тут лише дві. Перша: довгий термін доставки. Першу частину шляху авто пройде морем, а іншу залізничними дорогами Європи та України. Друга проблема: після відправки водій не зможе обрати інший колір чи комплектацію авто. Тому обирати електрокар під замовлення треба з усією відповідальністю.