Продуктивність та безпека виробничих процесів на підприємствах різного профілю значною мірою залежить від якості та правильного вибору освітлювального обладнання. Існує певний перелік критеріїв, за якими підбираються світильники для забезпечення роботи промислових цехів, лабораторій, складів. Детально ознайомитися з параметрами, яким має відповідати якісне виробниче освітлення, можна на сайті http://vtnled.com/virobniche-osvitlennya. Тут же представлені різноманітні моделі світильників, що виготовляються вітчизняною компанією "ВТН".

Параметри якості світильників для виробничих приміщень

Промислові об'єкти мають різні характеристики: площу, висоту стелі, призначення тощо. Отже і освітлювальне обладнання для кожного приміщення вибирається на основі різних критеріїв. Водночас можна виокремити загальні параметри якості, на які треба спиратися при виборі світильників для конкретного виробничого цеху. Особливу роль тут відіграють такі характеристики:

  • конструктивні особливості (розмір та спосіб кріплення);
  • колірна температура, що для приміщень із напруженим виробничим процесом має складати 5000 К;
  • потужність (в залежності від площі цеху та висоти стель обираються світильники від 32 до 48 Вт);
  • пульсація світла (для промислових об'єктів рекомендується показник, що не перевищує 10 %);
  • вид світлорозсіювача (для роботи в цехах з високими стелями оптимально підходять світильники зі звуженим потоком).

Сьогодні найкращим варіантом, що відповідає всім переліченим параметрам, вважаються освітлювальні прибори, які працюють на основі LED-технології. Широкий модельний ряд такого обладнання виготовляється на заводі "ВТН". Тут підприємствам різного профілю пропонуються прилади, завдяки яким можна комплексно організовувати якісне освітлення на виробничих площах.

Економічне освітлювальне обладнання від української компанії "ВТН"

Ще одним важливим параметром, якому має відповідати освітлення на підприємствах, є економічність та помірна енергозатратність. Орієнтуючись на вітчизняних споживачів, компанія "ВТН" пропонує достатньо економічне обладнання для виробничих приміщень різного профілю. Світлодіодні світильники зарекомендували себе як достатньо енергоефективні та безпечні.

Окрім того, вартість обладнання від вітчизняного виробника є вигіднішою за імпортні аналоги. Так, ціна растрового світильника від компанії "ВТН", з якою можна ознайомитися в каталозі на сторінці http://vtnled.com/rastrovi-svitilniki, вигідно виділяється своєю помірністю та економічною обґрунтованістю. Тут оптимально поєднується низька вартість із високими якісними параметрами.