В сьогоднішніх умовах зовнішню рекламу, в силу її специфічності, слід розглядати в рекламному бізнесі як окрему галузь. Дизайн будь-яких міст і сучасних мегаполісів тепер без елементів зовнішньої реклами - бігбордів і банерів, вивісок з об'ємних літер та лайтбоксів - уявити практично неможливо. У діяльності компанії, яка пропонує виготовлення зовнішньої реклами magicgroup.com.ua за посиланням изготовление табличек наружной рекламы, саме цей напрямок є вузькоспеціалізованим в рекламному бізнесі.

Як про яскравий показник, що відображає економічний стан і всієї держави в цілому, і окремо взятого міста, можна сміливо говорити про такий вид реклами. Зовнішня реклама, крім того є своєрідним посланням, що виражає самосвідомість жителів населеного пункту, культурний та інформаційний. У зв'язку з викладеним вище, ціни на установку і створення зовнішньої реклами, в залежності від величини міста і регіону можуть варіювати. Щодня будь-який середньостатистичний городянин по дорозі на роботу зустрічається очима з об'ємними літерами і лайтбоксами, афішами та різноманітними вивісками, великими бігбордами та кольоровими плакатами. І тут є свої закономірності, на людину свій вплив надає вся ця яскрава рекламна продукція, а, в свою чергу, на рекламу - кожна конкретна людина.

До найзручніших способів доведення до кінцевого споживача інформації можна сміливо зарахувати зовнішню рекламну продукцію. Можна розглядати зовнішню рекламу і в якості такого собі консолідуючого чинника всіх найкращих елементів, наявних в рекламних проспектах конкретних комерційних і торговельних установ і засобах масових комунікацій. Всі ці виграшні вище перераховані характеристики роблять зовнішню рекламу, як спосіб просування послуг і товарів на ринку, в сфері рекламного бізнесу безумовним лідером.