Якщо Ви прийняли рішення доповнити квадратуру свого будинку за рахунок горища, перед вами неминуче постане питання про зручний і розумному доступі в верхнє приміщення. Самий зручний і знаменитий варіант - це старі добрі сходи. Тільки в цьому випадку варто говорити не про стаціонарні сходи, обладнання яких має бути спочатку передбачено плануванням будинку або капітальним ремонтом, а про так звані горищні. Вони прийдуть на допомогу тим, хто хоче заощадити сили, простір і час для облаштування комфортного доступу на верхні або нижні поверхи свого житла.

Сходи на горище купити вигідно ви можете у нас.

Досить часто звичні речі здаються нам примітивними, і ми навіть не замислюємося про їх пристрої. Це стосується і сходів. Необхідно знати, що умовно сходи діляться на три типи:

- парадні - з ухилом до 45 градусів;

- компактні - від 45 до 60 градусів;

- круті (драбини, трапи і приставні) - з кутом від 60 до 90 градусів.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити фасадні панелі по низьким цінам.

Переваги горищних сходів

У тому випадку, якщо Ви впевнилися, що горищні сходи - це для Вас найбільш оптимальний засіб підйому на горище або мансарду, необхідно обов'язково ознайомитися з усіма нюансами цього рішення.

Бажаєте придбати сайдинг львів? Завітайте до нас.

Горищні сходи можуть і повинні застосовуватися не тільки в якості «дороги» на горище або мансарду. Вони чудово вирішать завдання спусків і підйомів з одного поверху на інший. Допоможуть в маленькому дачному будиночку організувати запасний або пожежний вихід і переміститися на нульовий рівень, тобто підвал. Загалом, купуючи горищні сходи, в результаті Ви отримуєте надійне багатофункціональний засіб для сполучення між поверхами Вашого будинку. Ще одним плюсом стане те, що Вам достатньо один раз сумлінно приділити час встановлення горищних сходів і забути про це питання назавжди - від Вас не потрібно ніяких додаткових зусиль, налаштувань і регулювань.